Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ezt mondani munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ezt mondani munkahelyen, hogy van pasasom?

Figyelt kérdés

Több eve szingli vagyok , elvalt nö inkabb.

Arra gondolok , hogy jobb lenne azt hazudni munkahelyen hogy van pasim mert szinglikent roppant kellemetlen helyzetekbe lehet kerulni , több melóhelyen fordult ez elö .

Ha odafigyelek magamra es sminkelek , azt hiszik , hogy keresöben vagyok , a nök hogy a ferjeikre pályázom, a pasik egy része azt hiszi ha ramosolygok mikor megszólit, hogy rajta múlik mikor kaphat meg , egyes pasik meg idönkent megemlitik a feleseguket , hogy nehogy azt higyjem, hogy azert mert beszelget velem az idöjarasról , ebböl többis lehet.

Egyszeruen mindent ebböl a prizmaból nez a legtöbb , pusztan azert mert tudjak hogy nincs pasim es magukból indulnak ki , hogy adott esetben ök biza ezt tennék .

Tolvaj mindenkiben tolvaj lát és emiatt hiszik hogy en mindenben a lehetöseget latom , ami nem igaz, mert hetente 3 pasival tudok talalkozni ha akarok , nem vagyok ráfanyalodva a munkahelyi házasságába beleszottyadt pasiba , akik azt hiszik hogy ugyanolyan fess mint húsz éve , es ugyanolyan kelendö . Igazan nem is az bosszant , hanem a tény , hogy azt hiszik , hogy kapható lennék , mert a szánalmas agyuk ennyit tud .


2019. dec. 14. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tulkomplikalod.
2019. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem, nem vagyok kihivó , csupan megéltem a nöiességem ahogy a terapeutam tanacsolta , hogy sminkeljek ha akarok es talaljak vissza önmagamhoz a silany hazassagom utan, ahol mar úgy neztem ki mint egy rongy
2019. dec. 14. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha valakit a bizalmi körödbe engedsz érdeklődni fog a jelenlegi párod iránt akit hazudtál magadnak.

Ha ez valahogy kitudódik, akkor nevetséges helyzetbe hozod magad.

2019. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Igazad van. Szabad prédának néznek. Egy kiéhezett tüzelő szukának, aki minden faszra ráül aki megáll neki.

Ilyen állatok tudnak lenni a pasik.

Igen, én a helyedben azt hiresztelmém hogy van pasim.

2019. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én simán bemondom hogy szigli/elvált nő vagyok. Aztán gondol mindenki amit akar, de hidd el, szarnak rá hogy kid van vagy kid nincs.
2019. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En is ezt teszem evek ota. Es azt hiszik hogy tuzelö szuka vagyok , ahogy a 3 as mondja . Sajnos
2019. dec. 14. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha hazudsz abba egy idő után belebonyolódsz. Amúgy kit érdekel hogy egyedülálló vagy?
2019. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És kit érdekel mit gondolnak mások!?

Szerintem ne hazudj,elszalaszthatsz valakit aki később megtetszhet.

2019. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szalasztok el senkit mert aki erdeklödne az is arra gondol hogy ketsegbeesett lehetek , mert szingli vagyok

Jobban esne nekik ha lenne valakim

2019. dec. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!