Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért nem érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem érzi, hogy valami bűzlik, amikor egy maguknál vonzóbb férfi hajt rá? Ennyire nem látják reálisan magukat?

Figyelt kérdés

Ha az évek alatt hallottam ilyen "randiztak, de megdugta és otthagyta, átverte" típusú eseteket és láthattam a feleket, 10-ből 9-szer azt láttam, hogy egy jobb pasi csinálta egy önmagához képest nőben kevésbé vonzó nővel. Lehet ez átlagos nő és enyhén helyes férfi, vagy helyesebb nő és jóképű férfi, vagy tényleg jó csaj egy kifejezetten top pasival (akinek már nem csak a külseje, de minden másban az élete is nagyon rendben volt)


A nők ennyire vágynak a saját maguknál jobbra, hogy sosem gyanús nekik, amikor egy náluk jobb pasi akar tőlük valamit? Esetleg ennyire nem látják reálisan magukat és vonzóbb nőnek képzelik magukat, mint amilyenek valójában a férfiak szemében? Ez szerinted hogy működik?


2019. dec. 15. 15:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

"10-ből 9-szer azt láttam"


Már megint költészet delutan van.

2019. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Én a jobb pasikat rendszeresen elküldtem mindig, pont ezért. Alacsony az önbizalmam. De miután egy nálam nem jobb pasi ugyanúgy eljátszotta a bizalmamat, felmerül a kérdés, hogy minden férfi gyökér, vagy csak azok akik ideírnak hülyeségeket?
2019. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

nem olvastam végig., mert a szokásos provokatív sirám körvonalai sejlettek fel az első két sor után.

az emberek esendőek, a legtöbb amit idegenekért tehetünk az az irgalom.

2019. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazért, amiért sokan megveszik Kínából a legújabb "ájfont" 50 ezerért, vagy amiért a használtautó kereskedések a mai napig el tudják adni a széthajtott prémium kategóriás német autókat "idős orvos házaspár második autójaként".

Érzi a vevő, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, de a "nekem is lehet az életben szerencsém" érzés erősebb akkor is, ha már párszor megjárta.

2019. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Érezzük nyugi, azert is nem tesszük szét a lábunkat az ilyen nagyképű alakoknak.

Meg hát úgyis csak az egótok nagy, farkatok meg kicsi ;)

2019. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Egy top pasi minek érné be egy nála sokkal csúnyábbal? Hülye a kérdés!
2019. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a második pasim külsőleg (legalábbis szerintem) 3x jobb volt top kategória, sőt; mint én nőben, nem 1-2 évet voltunk együtt.

Azóta ezen én nem gondolkodom, miért lenne gyanús, akiről te beszélsz férfi nem a külsőségekre hajt; a felszínes pasik meg nem az átlagos nőket keresik, furcsa a logikád..

2019. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok évvel ezelőtt a tengerparton megláttam egy nagyon jóképű olasz srácot, tényleg az a hűha kategória. Megismerkedtünk, arra gondoltam, hogy egy nyári kaland lesz, de megéri. Végül 7 éves kapcsolat lett belőle. A férjem meg bár külsőre kb. velem egy szinten van, de sokkal intelligensebb nálam, nála is kezdetekben úgy éreztem, hogy kicsit "több" nálam, de az évek igazolták, hogy neki én kellek. Egyébként a nővérem mindig sokkal csinosabb volt nálam, mégsem volt ilyen szerencséje a párkapcsolatokban, mint nekem.
2019. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Velem ezt inkább az ocsmányabbak akarták eljátszani...
2019. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hama elküldjük a jó pasit az baj, ha nem küldjük akkor meg az.
2019. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!