Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig csak hiteget, de szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak hiteget, de szeretem?

Figyelt kérdés

Szoasztok!

Tanácsot szeretnék kérni itt is.

A barátom konkrétan hónapok óta folyamatosan hiteget,ígérget és semmi sem lesz belőle. Mindig amikor megbeszéljük,hogy találkozunk,eltűnik és sehol nem tudom utolérni. Aztán miután előkerül,rávágja hogy bocsi ez meg az vplt. Már sokszor próbáltam vele megbeszélni,erre mindig eltereli a szót vagy még ő sértődik be,kéri ki magának hogy neki mennyi dolga van.

Én pedig mindig csak várom,idegeskedek,sokszor tanulni se tudtam emiatt. Most volt a zh hét és szokás szerint eljátszotta én pedig olyan idegss voltam ,hogy nem tudtam tanulni,,amíg nem jelentkezik,és buktam a zh-t....

Ma megint ezt teszi és holnap vizsgám lesz és alig tudok tanulni,teljesen kivagyok.

Most eldöntöttem,hogy ezt én nem csinálom tovább...csak az a nagy baj,hogy szeretem:(

Mi a véleménytek?


2019. dec. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot megtanultam

Baratno lehet masik de a jovomet most alapozom meg es ha elb**zom akkor annyi volt, garancia meg nincs ra h aki miatt elrontottam az velem marad legalabb eletem vegeig. Remelem erted mire celzok:)

2019. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj, most az a fontos
2019. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyreszt az, hogy elsosorban a sajat dolgoddal foglalkozz. Ne legyel annyira hulye hogy BARKI miatt magad alatt vagod a fat. Ennek kesobb k irvara megiszod a karat es senkit nem okolsz majd hanem magadat...az eleg nagy szivas.

szoval hagyd abba ezt az onsajnaltatast meg ongerjesztest hogy mennyire gaz ez, hanem foglalkozz most a vizsgaval es majd utana raersz vele veszodni. Magyarul ne legyel kisgyerek. Kesobb durvabb dolgok mellett is tudnod kell majd helyt allni. Jobb ha mar most megtanulod, ha eddig nem ment.

En ugy mentem vizsgazni, tanulni egyik naprol a masikra hogy ongyilkos lett egy rokonom. Na nekem lett volna okom elhagyni magam Es kepzeld. Nem tettem!

. Neked mi okod is van? Az onsajnalat? Mikozben a sajat kerdesedre TE IS pontosan TUDOD A VALASZT, hogy a gyerek lexzar teged, csak nem akarod ezt elfogadni?! Ne jatszd magaddal szemben a hulyet, mert ha meg be is veszed akkor ba lfasz vagy.

Szoval hagyd a benazast es az onelhagyast mert epp nem mennek jol a maganeleti dolgok es tedd a dolgod! Basszus...

2019. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néhány év múlva nagyon nagyon bánni fogod, hogy nem tanulsz inkább...

Tapasztalat.

2019. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen mikor 15 voltam hasonló szituban voltam, bár mi nem jártunk a fiúval és soha nem is történt köztünk semmi több, csak beszélgettünk. Kislány voltam még akkor és minden figyelmem neki szenteltem, a tanulmányi eredményeim rovására. A kilencedik lehet nem számított semmit, de az önbizalmamra és a megítélésemre nagy bélyegett tett. Átlagban 3-asok és négyeseim voltak, matekból és fizikából majdnem megbuktam. Nehezen tudtam magam összekapni, de egy tanulópénz volt egy életre. Senki sem ér annyit, hogy te rosszul érezd magad miatta, hogy elhanyagold a tanulmányaidat! A jövőd fontos és amíg nem késő feltétlen tanulj.. mert a tudásod egy életen át melletted lesz. Szerencsére időben észbe kaptam én is; kívánom neked ugyanezt! :) Ez a fiú nem is érdemel meg téged, nem szán rád időt, csak hazudgál, aztán lepattint, majd újból hiteget mert tudja, hogy te úgyis megbocsátasz neki. Szállj ki időben ebből az ördögi körből! Amíg nem késő..
2019. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!