Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni a fejemből őt?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban éltem már több éve, senki nem fogott meg ez idő alatt, nem volt ilyen férfi a páromon kívül. A kapcsolatban voltak hullámvölgyek, majd egyszer csak megcsalt. Ekkor szünetet tartottunk és megismertem egy férfit. Ő idősebb, mint én, de ő volt az első aki felkeltette az érdeklődésem sok év után. Ő nem közeledett annyira erősen vagy harcolt volna értem. Meg volt a szimpátia, viszont sok mindenben különböztünk.

Majd a párom megígérte, hogy megváltozik és minden fényévekkel jobb lesz, most próbáljuk összeszedni magunkat.

A másik férfivel időnként összefutok, mert egy helyre járunk egy sport miatt. Ekkora tudunk beszélgetni. Szóval annyira harag nincs benne. Talán kiábrándult belőlem. Egyáltalán nem mondja azt, hogy mi próbáljuk meg.

Miért nem tudom elengedni?

25L



2019. dec. 15. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a jelenlegi kapcsolatod nem jó. Nem is volt sok kapcsolatod, lehet ez az első. Kíváncsi vagy hogy a másikkal neme lenne jobb
2019. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párodat ott kéne hagynod a picsbe, az új hapival meg összejönni! Ez, hogy "Képes vagyok megváltozni, nagyon megbántam!" duma, csak ócska sablonszöveg, hazugság, ne dőlj be neki!
2019. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!