Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le mindenhonnan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Rövid történet annyi, hogy volt egy leányzó akivel egy ideig kavartam, de nem igazán működtek a dolgok kettőnk között. Az utolsó találkozónk jó hangulatban telt megbeszéltük ezt és békében elváltunk. Mai nap nézem, hogy mindenhonnan letiltott, miért? Mindketten 25 évesek vagyunk.

2019. dec. 16. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert lezarta a dolgot. Gondolom benne megromlott irantad taplalt viszonya es hiaba a bekenen valo elvalas, nem akar rolad tobbe tudni, mert rossz elmeny volt.

Vagy erzi hogy csekkolod ot neha es nem akarja. Minek nezted meg ot pl?

2019. dec. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezernyi oka lehet, de felesleges ezen rágódni. Felejtsd el, hidd el nekem, sok kíntól megkíméled magad, ha nem agyalsz ennyit!
2019. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam. De eszem ágában se volt ráírni. A dolgot azért sem értem, mert nem is voltunk ismerősök se facebookon se instagramon.
2019. dec. 16. 01:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" A dolgot azért sem értem, mert nem is voltunk ismerősök se facebookon se instagramon. "


Haver, jó duma, hogy eszedbe sem jutott volna ráírni, de akkor minek kutakodsz utána és lesegeted a profilját? (:

2019. dec. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd enis sok idegen embert letiltottam akivel anno netes ismerkedeseim soran felrecsuszott a kommunikacio. Egyszeruen bizaomatlansagbol adodik ez. Ennyi
2019. dec. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erős túlzás, hogy kutakodom. 2 hónap után ránéztem volna az insta profiljára ennyi, és így láttam , hogy mindkettő helyről letiltott. A kérdés a miért-re irányult.
2019. dec. 16. 01:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem érdekled, ennyi.
2019. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!