Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ma nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ma nagy divat női egyenjogúság-pártinak lenni, de mégsem teheti meg ugyanazt egy férfi, mint egy nő?

Figyelt kérdés

Egy példa.

Szexuális élet: ha egy férfi annál nagyobb király, hogy minél nővel van, akkor egy nőnek is legyen joga minél több férfivel megcsináltatnia magát anélkül, hogy ezért megvetés vagy bírálat érné, pl. lerib_ncozzák.

Akkor ugyanilyen alapon miért esik más megítélés alá a családon belüli erőszak? Ha a nő üt, az teljesen rendben van, mert ez amolyan női dolog, meg amúgy sem csap akkorát (nem a f_szt...), de ha ugyanezt a férfi teszi, rögtön gyáva, elnyomó patriarcha.

Nem vagyok erőszakpárti, különösen nem nőverő. De ez a logika nekem valahogy nem stimmel :).


2019. dec. 18. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Túl sokat foglalkozol azzal hogy mások mit gondolnak, nem tudják megváltoztatni a világot
2019. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ki monda hogy teljesen rendben van, ha a nő verekszik? A spanok a telepen?
2019. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A családon belüli erőszak azért más, mert ÁLTALÁBAN a férfi el tud menekülni a nőtől, a nőnek viszont gyakrabban forog kockán az élete az erőkülönbségek miatt. A férfiak többsége erősebb a nőknél, ezzel gondolom nem árulok el titkot. Én személy szerint mindkettő oldalról ugyanúgy elítélem a dolgot, de egy nőtől én is kevésbé félek fizikailag, mint egy férfitől. Ha egy nő rám támad, gyakorlatilag megtépni kicsit és lekeverni neki kettőt elég lenne. Ha egy férfi támad rám, akkor azt is meggondolom, hogy hogy támadjak, mert ha felhergelem és nem tudok vele elbírni, akkor megvan az ereje hozzá, hogy eszközök nélkül kinyírjon.

És még egy fontos tényező, ami az oka annak is, hogy a nők kevesebbszer erőszakolnak meg férfiakat, mint fordítva. A magasabb tesztoszteronszint miatt a férfiak hajlamosabbak agresszióra. Megnézheted ezt egy stresszes időszakban is. A nők inkább sírnak és ordítoznak, a férfiak törnek-zúznak-beleütnek a falba, belerúgnak a kocsiba

...


Persze ez is általánosítás, de ha pusztán statisztikai alapon nézzük, a nőknek több okuk van félni a férfiaktól és pont emiatt nehezebb is kilépni egy ilyen helyzetből nekik. Ezt leszámítva egyetértek és mint mondtam, mindkét oldalról elítélem ezt a viselkedést.

2019. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt még mindig él a gyöpös konzervatív agyakban, hogy a nő riban¢, ha több partnere van, netán meri élvezni a szexet. Bár ennek nagyrésze szimpla irigységből fakad, de erre most nem térek ki.


Viszont nem, abszolút nincs rendben az sem, ha a nő üti meg a férfit. Csak mint írták, az erőkülönbségek miatt nincs akkora jelentősége, meg való igaz, a nők nem erőszakolnak férfiakat.

(Néhány beteg ellenpélda persze volt már a történelem során, de ez nem általános.)

2019. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: ha egy nő nem tud megerőszakolni férfit, akkor mivel magyarázod azt, amit legutóbb a párom mondott - tudniillik kikérte magának, amikor úgy foglmaztam, hogy én dugom meg őt. Mert hogy szerinte ő is ugyanúgy megdughat engem (:DDD).
2019. dec. 18. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hadilábon állsz a logikával. Mi köze az erőszaknak ahhoz hogy ki dug kit? Ez pusztán szemantikai kérdés. Nem is értem, hogy érette ezt a barátnőd. Mivel rajta van nyílás, nem ő dug téged. Ha arra gondolt, hogy a hátsódba felcsatolhatóssal...nos azért azt nemi erőszak szintjén elég nehéz lenne kivitelezni.
2019. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
A párod is férfi? Vagy mivel dug? Egyébként nincs rendben, ha egy nő megüt egy férfit, de az esetek többségében a férfi fizikailag erősebb, tehát meg tudja védeni magát.
2019. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6: hadilábon nem én állok a logikával, hanem ezek a gondolkodású nők, pont erre akartam rámutatni, egyetértünk.
2019. dec. 18. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt én is észrevettem. Hogy miért? Hát talán még maga a világ sem hiszi el, hogy ez a női egyenjogúság valaha is be fog teljesülni.
2019. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Már nem azért de én titkon élvezném ha nők akarnának megerőszakolni...ergo akaratom ellenére szexuálisan kihasználni
2019. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!