Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy elfogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy elfogadtam a meghívást, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kutyámat sétáltattam, mikor találtam a földön egy pénztárcát. Volt benne pénz, és íratok, igazolvány, tehát szerencsére vissza tudtam adni az illetőnek. Én a pénzhez nem nyúltam! A közelben egy lépcsőházból pont költöztettek, és odamentem az egyik úrhoz aki cigizett, hogy valakinek nem hiányzik a pénztárcája? Azt mondta bemegy, megkérdezi a fiúkat. Jött ki egy ember, hogy de igen, az övé az. Az igazolványkép alapján tényleg ő volt az, bár azon kicsit fiatalabb volt. Nagyon megköszönte és kérdezte hogy viszonozhatná. Mondtam neki sehogy, nem azért tettem. Azt mondta, akkor meghív egy forralt borra az adventi vásáron. Nem akartam bunkónak tűnni, elfogadtam, mert hirtelen nem tudtam mit mondani. Ma este találkozunk, úgy beszéltük meg. De én azóta meggondoltam magam, és nem szeretnék találkozni vele. Mármint egy teljesen ismeretlen férfi (olyan 25-30 között lehet), mit csinálok majd vele egy karácsonyi vásáron? Nem is ismerem, olyan ciki lesz. Ti mit csinálnátok? Elmennétek vele? Vagy kitalálnátok valamit, hogy mégse tudtok menni?


L/23


2019. dec. 19. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod, hogy bocs, mégse.
2019. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként külsőre igényesnek, meg pár szóra szimpatikusnak tűnt, vagy normálisnak, szerintem nem kéne paráznod miatta. Kicsit fura, de bármikor ott hagythatod. Ha egyáltalán nem jött be, meg nem érdekel, akkor tényleg mondd le.
2019. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz elérhetőséget Neki igen, mondd meg. Vagy esetleg mivel tudod hol lakik, és ez a közeledben lehet, menj el és mondd,hogy más programod lett.

Ha nincs otthon bedobsz egy cetlit, de legalább jelezted Neki.

Mondjuk a részéről is fura volt ez a meghívás, de lehet,hogy hirtelen nem tudta mit mondjon és hálás volt.

2019. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt mit veszíthetsz?
2019. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sacc egy randi helyzet. Szerintem akkor menj bele ha szimpi és szívesen ismerkedsz.


Ha hidegen hagy, akkor inkább írj egy smst, hogy eln3zést, de mégsem élnél a forral borral, de örülsz, hogy visszaadhattad a tárcát. és boldog ünneoeket.


ennyi.

2019. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Tulajdonképpen a nevén kívül semmit nem tudsz róla. Nem is kell szólnod neki a dologról. Maradj otthon, és mondd azt hogy aludtál mert fáradt voltál.

Egy vadidegen férfiról beszélünk aki kvázi randira hívott. Ki tudja mit akar tőled, meg mit akar.

Egyáltalán van családja? Ezért mondom hogy inkább maradj itthon.

2019. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Benne voltak az iratok és neked annyi eszed sem volt, hogy név szerint keresd a tulajdonost, hanem csak úgy random bementél valahova és megkérdezted, hogy nem hiányzik e valakinek a tárcája. Ennyi ésszel szabadlábon... Majd kiírsz egy kérdést, aminek ugyanez az értelmi színvonala. Hogy tudsz megélni a mindennapokban????
2019. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy forralt bor megivása egy vásári pultnál legfeljebb 10 perc, erről szól csupán a meghívás, semmi elköteleződés nincs benne. Ennyi időt érdemes lehet rászánni az életedből, hátha megtetszetek egymásnak. S az adventi vásár azért kiváló helyzet az efféle ismerkedésre, mert ha bármelyikőtök nem szimpatikus a másiknak, minden sértés nélkül bármikor le lehet lépni. Mondhatod egyszerűen 10 perc után, hogy köszönöd a bort és most dolgod van, haza kell menned. Ha pedig búcsúzáskor elkéri az elérhetőségedet vagy újból meghív valahova, mondhatod, hogy most nem kívánsz ismerkedni. Egy ilyen visszautasításban semmi ciki vagy inkorrektség nincs.
2019. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

23 évesen olyan vagy, mint egy 6 éves gyereklány.

Ne menj el!

Jobb lesz a férfinek, ha nem pazarol időt, energiát és pénzt egy ilyen buta gyereklánykára.

2019. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy menj el! Ne légy már nyuszi.

Vásár,tömeg, mitől tartasz? Lehet, hogy megismert egy értékes embert uramatyám SZEMÉLYESEN! Élj már egy kicsit!

2019. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!