Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az apukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az apukámnak, hogy már pár hete van barátom és nála fogok aludni?

Figyelt kérdés
Most ez lehet hogy egy kicsit furcsa lesz, mert már nem vagyok gyerek, 21 éves lány vagyok. Volt már egy barátom, de az olyan rövid ideig tartott, hogy nem mondtam el otthon, nagyon rosszul is végződött az egész, nagyon megviselt a szakítás, ezért utólag se mondtam el apukámnak. Nem vagyok gyerekes vagy ilyesmi, csak a helyzet az, hogy anyukám 11 évvel ezelőtt elhagyott minket, ezért vele nem nagyon beszélek, apukám pedig olyan sokat dolgozik, hogy ritkán tudunk beszélni, és valahogy nem alakult ki ez a bizalmi viszony köztünk. Még sosem beszéltem vele a férfiakról, szerintem azt hiszi hogy még sosem volt barátom és hogy még szűz vagyok, illetve ő sem szokta mondani, ha randizik valakivel, bár én mindig észreveszem a viselkedésén. Már párszor ott aludtam a barátomnál és olyankor mindig kitaláltam valami olyasmit, hogy az egyetem miatt a barátnőmnél tanulunk és sokáig elhúzódott ezért inkább nála aludtam, de ez lassan kezd kínos lenni, mert ilyen gyakran sosem aludtam egy barátnőmnél sem, illetve hazudni sem szeretnék. Hogy lehet ezt egyszerűen elmondani? Mármint a mondat megvan a fejemben, csak fogalmam sincs, hogy hogyan fog reagálni, és hogy hogyan tudnám jól kezelni a reakcióit. Ma este már el szeretném neki mondani. Egyébként ezen kívül tök normális a viszonyunk, minden mást megbeszélek vele, csak azért az látszik rajtunk nagyon, hogy mindenkit megviselt az, hogy anyukám kilépett az életünkből. A segítségeteket előre is köszönöm.

2019. dec. 19. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne stresszeld túl, csak mondd el így simán. 21 éves vagy, meg fogja érteni, hogy egy párkapcsolat ezzel jár:)
2019. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egy apuka normál esetben azért örül ha a lányának, aki már felnőtt, abban a korban van barátja van.

Tőlem mindig kérdezi apum (nem élünk együtt, nincs extrán jó viszonyunk, nem is bizalmi) hogy van-e valakim.


Mondd el neki nyugodtan hogy már egy ideje van egy barátod és mész hozzá. Viszont ez azt is jelenti hogy gondolom majd megszeretné ismerni, ezek után, szóval erre is készülj fel.:)

2019. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

nagyon gáz vagy... egyrészt csak pár hete jártok de már az elején összefeküdtél vele... szóval durván már az első hétben megvolt gratulálok... és még csodálod hogy olyan rosszul végződött az első kapcsolatod amiben fogadjunk szintén már az elején szét lett tárva a bejárat...


sok sikert hozzá hogy hazudozol annak a személynek aki egyedül nevelt fel...

2019. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek nagyon szépen köszönöm. Szerintem is örülni fog, meg szívesen bemutatom neki, csak elkezdeni nehéz. A harmadiknak meg üzenem, hogy semmit sem tudsz rólam, én büszke vagyok arra hogy mikor és mennyi idő után feküdtem le először valakivel. Amúgy hány éves vagy, hogy ennyi információból rögtön ilyen mélyen szántó következtetéseket vonsz le?
2019. dec. 19. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

veled egy idős... és arra tényleg lehetsz büszke hogy az első hétben összefekszel olyanokkal akiket szinte még csak nem is ismersz... tipikusan az a szitu hogy a házasságig lesz legalább még 14 kapcsolatod...

így nem lesz a kapcsolat hosszas mert lényegében egyből megadod ami kell a férfinak ráadásul nem is tisztázzátok hogy mit akartok a másiktól de még csak nem is ismeritek egymást... ezért gratuláltam....

valószínűleg sokkal több tapasztalatom van mint neked még ha egy idősek is vagyunk


akkor lesz kínos mikor apud azt fogja majd mondani a barátodnak hogy te vagy a lányom első barátja bánj vele normálisan... ":D

-jaj de hát apu olyan kis butus vagy nem ő volt az első... ":D


egy kis jövőbe látás az első beszélgetésekről... :S

2019. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudsz semmit rólam. Egyébként az első kapcsolatomban másfél hónap ismeretség után feküdtem le a fiúval, 21 éves voltam már akkor is, nem hinném hogy ez gyors volt, de hát te a nagy élettapasztalatoddal biztosan tudod.

És ha tudnád hogy milyen az, amikor alig találkozol a szüleiddel, mert az egyik elhagyott, a másik meg folyton dolgozik, akkor lehet hogy megértenéd hogy miért "hazudok" otthon és miért nehéz erről beszélnem.

Egyébként veled minden rendben van? Mert ilyen kevés információ ismeretében ilyen erősen ítélkezni.. Ennyi idősen szerintem nagyon ritka, hogy egy lány csak két fiúnak adta oda magát, és a másodikkal is csak több hét ismerkedés után jöttem össze, és még utána is pár hét után feküdtünk le. Kicsit fura szerintem, hogy ilyen hamar ítélkezel, próbáld meg te is rendbe tenni a lelkedet, olvass pszichológiát, utána lehet hogy kicsit máshogy látod majd a dolgokat.

2019. dec. 19. 21:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Na igen ilyenkor mondja a bagoly a verébnek hogy nagy a feje 😂😅

Szüleim szinten sokat dolgoztak volt hogy 1-2 hétig nem is láttam anyut... (tolmács + külföldi ut...) apu szinten dolgozott addig mamánal voltam... de ezt csak azért mondom el mert... a kommunikáció nálunk ennek ellenére is qurva jó!!! Szinte mindenről tudunk beszélni és mindent el is mondunk egymásnak (jo persze az ilyen nagyobb intimebb dolgokat vagy hogy mi volt a wc-én 😬 meg hasonlók nem... )

A másik meg nem hazudunk nem titkolózunk egymás előtt....

Igen a 3 hónap az megfelelő idő ennyi idősen... de gondolom akkor nem is tartott sokáig az a kapcsolat.... valamint lehet hogy mint barát vagy ismerős ismerted azt a srácot a kapcsolat előtt de az teljesen más mikor valakivel kapcsolatban vagy... általában akkor kerülnek elő az igazi dolgok...!

És igen 1 hét azért nagyon kevés idő! Te sem tudod hogy mit akarsz egy kapcsolattól es ennek az lesz az eredménye hogy majd 20 srácon is túl leszel csak akkor már az értelmes sikeres férfiaknak nem igen fogsz kelleni...


És pszichológia... pechedre a tudományos ismereteket úgy fogyasztom mint tini lány a romantikus könyveket... 😂🧐 kb 5 éves korom óta...

ezt is csak azért írom hogy lásd... rosszul csinálod! Beszélj az apáddal erről mond meg neki hogy ő már a második vagy sokadik barátod és lehetőleg próbálj kialakítani egy belsőséges kapcsolatot mert ez már nem a Kolumbusz utáni kor amikor Amerikát gyarmatosították és az volt a menő hogy gyűjtötték a skalpokat... 😏😏😬

2019. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat 1,5 hónap...
2019. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

És még annyi hogy; igen gyorsnak gondolom elvégre elég csúnya lett a vége ugye? Kb úgy szex után el fajultak a dolgok nem? Érdemes volt vele lefeküdni elsőnek? Egy olyan sraccal aki szinte csak a szexre ment?

Én nem hinném... “de te tudod....”

2019. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
90%

Gondolom mar tul vagy a "vallomason". Siman mond csak el, hogy van valakid mar egy ideje. Meg tedd hozza, hogy azert ne gondolkozzon a nagypapa szerepen, az meg arrebb van. Ebbol tudja, hogy felelossegteljesen allsz a temahoz es szerintem elmondtal neki mindent, amit tudni szeretett volna. Boldogan fog aludni.


43F

2019. dec. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!