Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha kiderül, hogy egy nő keresztény az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Ateistaként butaságnak tartom a vallást, semmiképpen sem vagyok hajlandó tiszteletben tartani, mert a vallásban nincs semmi tisztelni való. Viszont elfogadom, ha valakinek ez a dolog az élete része, csak előttem még csak fel se hozza. Ebben az esetben egy ateista és egy mérsékeltebb keresztény együtt tudna élni?
2019. dec. 19. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
lapat
2019. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok vallásos, de sokkal inkább egy tisztességes, vallásos nő, mint egy harcos ateista.

Végső soron az ateizmus is olyan, mint egy vallás. A hívei véres szájjal térítenek, és lenézik, gyűlölik a "hitetleneket".

Két mérsékeltebb ember együtt tud élni, de te nem tűnsz annak.

2019. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Először érdemes magyarul megtanulni. Miért baj, ha egy nőp az ismerkedés során keresztény?

Amit kérdezni akartál, magyarul így szól: Mi történik, ha az ismerkedés során kiderül, hogy a nő keresztény?


Másodsorban elvárod, hogy a te meggyőződésedet tiszteletben tartsa, de te ezt nem adod meg neki. Akkor menj tovább, s hagyd békén, mert egy cseppnyi olyan sincs benned, ami mással összekötne. Mert ha nem olyan, mint te, akkor pusztuljon...


Végezetül, hogy kívánsz valakivel közösködni, ha nem lehet közös az értékrendetek alapja.


42/F

2019. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Nincs rosszabb a meggyőződéses ateistánál. Nem vagyok hívő.
2019. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nos, én harcos ateista vagyok, viszont nem térítek. De kiállok az ateizmusom mellett, és harcolok a babonák ellen, amelyek megpróbálják beszennyezni a természettudomány szépségét. Fogalmazzunk úgy, megtűröm magam mellett a vallást, ha az meg van kötve.
2019. dec. 19. 16:46
 6/21 A kérdező kommentje:

"Miért baj, ha egy nőp az ismerkedés során keresztény?"


Mondjuk ezért:


[link]

2019. dec. 19. 16:53
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
látom, súlyos szövegértelmezési gondjaid vannak. hagyj mindent bátran, nem ér minket veszteség
2019. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem olvastam tovább a kommentedet az első szakasznál.
2019. dec. 19. 17:11
 9/21 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon nagy szerelmem, aki ilyen hókuszpók-horoszkópokban, meg karmában, meg reinkarnációban, meg alternatív medicinákban, meg a mindenható úristen :) tudja mikben hitt, míg én, mint a kérdező, ateista vagyok (de nem a harcos fajtából).

Mivel szerettem, együtt tudtam ezzel élni, de még a rózsaszín ködön keresztül szemlélve is piszkosul idegesített.

2019. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Egy bigott ateista, mint te, nem lenne képes elviselni egy keresztény párt. Egy elfogadó ateista és egy elfogadó keresztény viszont szerintem képes lehet együtt élni.
2019. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!