Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

1 éve megismertem egy fiút, akinek tetszettem, de nem alakult ki közöttünk semmi mert akkor volt valakije. Aztán kiderult, hogy a lány megcsalta, de nagyon sokáig voltak együtt 5-6 év. Ezután a srác hevesebben kezdett érdeklődni felőlem.. Elmondta mi történt és hogy vége közöttük. És egyből talizni hívott meg ilyenek, de valahogy úgy éreztem, csak "levesz a polcról mint egy tartalékot".. De nem voltam benne biztos, mert ha végig tetszettem neki, akkor úgy is fel lehet fogni, hogy úgy van vele, most hogy szingli, szabad az út felém. Szóval nemtudom. Mégis gyanús nekem, hogy csak bizonyos időközönként keres fel. Mikor épp osszeveszett a nojevel, vagy a megcsalast kovetoen..

Lehet csak vigasztalodik nemtudom..

Aztán 2 hónappal ezelőtt találkoztam vele, és úgy tűnt, végleg vége közöttük. Tőlem elég lenyegretoro kérdései voltak, mint pl nem akarsz e külföldön élni (mert ő ott akar) stb.. Konkrétan úgy hangzott mint aki most meg lett sértve és velem tervezi tovább az életét..

De én viszont ebbe nem akarok bele menni.. Én nem akarok egy második választás lenni, sem pótlék.. Azt hittem tényleg erdeklem úgy igazán, mert sokszor tényleg úgy tűnt, hogy összhangban vagyunk, de lehet én vagyok naiv.

Ugy erzem bármit felmutathatok, mégsem fogom még eléggé..

Most komolyan.. Az exe megcsalta, egy full primitív csaj, érzelmi intelligencia az emberekkel szemben nulla, tipik érzéketlen ember. Rólam azt kell tudni, hogy én meg full érzelmes vagyok, állandóan segítek másoknak ha tudok, mert imádok segíteni, nem azért mondom hogy fenyezzem magam de tényleg. Nem szeretek másokat bántani.. Nem azt mondom, hogy a másik lánynak semmi jó tulajdonsága nincsen, de elég nagy a kontraszt kettőnk között. Ez a lány rosszindulatú, bosszúálló, számító és ravasz.. Sorolhatnam.

És a bosszantó csak az, hogy ez a lány még meg is csalja, és most úgy tudom, hogy megint "jóban vannak".. Azok után, hogy 2 hónapja sincs, hogy a fiú konkrétan meg velem "tervezgetett" a fejében és totál mást mondott. 2 hete még írt is, hogy töltsem vele a szilvesztert. Most éppen megint nem keres.. Nem akarok túlzásokba esni, de simán eltudom képzelni, hogy ezek még osszejarnak d*gni..

Ami elég szar érzés lenne.. Nem is a lány részéről, őt leszarom.. Hanem a fiú részéről, hogy engem itt hulyit és tudja milyen vagyok, tudja hogy nem olyan vagyok mint az exe, talán még túlságosan is "jokislany".. Abban bíztam volna, ha legalább tudja, hogy milyen vagyok, akkor velem ezt nem csinálja, nem tart két vasat a tűzben, hanem legalább megmondja, hogy figyelj, nem vagyok túl az exemen, addig ne legyen semmi köztünk.. Vagy valami hasonló.. De most úgy érzem, nem csak mint nővel szórakozik velem, hanem mint haverral /baráttal is, mert ettől függetlenül jó viszonyban is voltunk.. Nagyon sokat nevettünk és hulyeskedtunk együtt.

Meg ami bánt az az, hogy neki mégis ez a ringyo kell. Nem számít hogy milyen közönséges lány, nem számít hogy megcsalja, nem számít hogy milyen jelleme van, az adandó pillanatban vissza szalad hozzá. Rossz azt érezni, hogy én nem vagyok neki elég érdekes. Úgy látom azért szalad vissza ehhez a lányhoz, mert neki a dráma kell.. Drámai veszekedesek, drámai játszmák, minden csak "izgalom" legyen, meg akkor is ha ketten együtt gazolunk át mindenkin. Mint valami hős szerelmes pár akik együtt mindenre képesek címmel... De tényleg.

És akkor mellette itt vagyok én, aki szerintem túl egyszerű és nyugodt neki.


Letezik ilyen, hogy valakinek mégsem az kell aki próbál helyes úton járni, kedves és próbál rendes lenni az emberekkel, hanem inkább azt választja aki egy paraszt? (már bocsánat)..

Nemtudom mi a vonzó neki ebben a lányban.

Lehet ez a fiút is minősíti, ha neki ez kell..



2019. dec. 19. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
KB mint Bonnie és Clyde.. Így tudnám jellemezni őket.
2019. dec. 19. 21:59
 2/3 A kérdező kommentje:

Van, hogy valakiket pont ez tart össze és ezért szaladnak vissza egymáshoz? Mert úgy érzik együtt egy tökéletes csapat?

Nekem ez a "tapossunk át mindenkin" dolog nem menne sosem. És ők ketten erre képesek. Mintha élveznek is..


De én nem ilyen vagyok.. Én egy kicsit másban találtam meg a sráccal az összhangot, amit meg az ex nem tud megadni neki.. Szerintem ezért sem tud hova tenni.. Én érzékeny vagyok talán túlságosan is. És neki is van egy érzékeny oldala, és inkább azt tudtam megmozgatni benne. De szerintem már hozzá szokott ahhoz, hogy a lánnyal egy durvább és erolteljesebb kapcsolata van, és ezért unalmas vagyok neki. És ezzel el is érte, hogy kB az önbizalmam lemenjen a nullára.. Általában annak erzem magam, amilyennek mások látnak. Sajnos..

2019. dec. 19. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

az hogy ő nincs túl a volt barátnőjén, nem azt jelenti, hogy veled van a baj, szóval ne vedd magaadra

viszont az, hogy csak akkor keres, ha épp rossz a helyzet és kéne valaki, de utána meg hanyagol, nem jó jel

nem vagy neki elég fontos, csak pótléknak használ, nem szeret

felejtsd el őket, ne foglalkozz ezzel az egésszel és inkább keress olyat, akinek meg te kellesz és aki értékel

2019. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!