Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parkapcsolat kialakulasanal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolat kialakulasanal vagy akar egyejszakasnal is lehet problema ha nem esztetikus a masiknak a kulso nemi szerve? Salatas ajkak, logo golyok, stb.

Figyelt kérdés

Volt ilyen extrem estetetek ahol csak nehezen folytattatok vagy inkabb visszaleptetek a folytatastol?

Mit szolt a masik fel?



2019. dec. 20. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem salátás van... Sosem okozott senkinek gondot, soswm láttam senkin, hogy taszítja. Élvezettel nyalt minden partnerem


Szerintem a higiénia és az, hogy milyen ízed van, sokkal fontosabb. Páromnak például én vagyok az első, akit örömmel kényeztet szájjal. Az exeinek vagy nagyon kellemetlen íze volt, vagy egyből kijött a herpesze a száján másnap... Engem sem a forma érdekel azon kívül, hogy ne legyen mikropénisze, hanem az, hogy az előváladék és a sperma íze ne adjon okot arra, hogy öklendezzek pár a gondolattól is. Sajnos exemnek nagyon rossz volt, iszonyat keserű és erős íze volt már akkor is, mikor még el sem ment. Nagyon nem tudtam vele mit kezdeni...

2019. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a lényeg, hogy megfelelő méretű farka legyen, amivel tudom élvezni a szexet és jó érzés a számba venni, a golyók nem érdekelnek. Ami nekem zavaró tud lenni, az a rossz íz, ahogy első is írta, vagy túl sok előváladék, ugyanis van, akiből folyamatosan jön és főleg orálnál nagyon nem szeretem.
2019. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

A salátás ajkak - születéskori adottság.

Viszont a lógó herék cseppet sem azok, mert meleg környezetben lelógnak, hűvös környezetben felhúzódnak az ágyékba - a melegre. Ennek nagy jelentősége van az egészséges, nemzőképes, spermiumok szempontjából. Bővebben lásd a szakirodalmat.

Aztán, hogy ez kinek OK és kinek nem, az egyéni ízlés dolga.

2019. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Párkapcsolat kialakulásánál nem számít mert az érzelmi része "viszi" ha nem tökéletes az a forma.

Egyéjszakásnál sem, mert ez utóbbi általában spontán, nem tervezetten, vágytól vezérelve történik.

Ahol számíthat az a tartósabb szexkapcsolat, ahol minimális érzelem van és a testi vonzalomra összpontosul.

2019. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném, hogy probléma, amúgy meg gondolom nem mindenki szereti az orális szexet és nem tekinti a szex fontos részeként, aki inkább a “klasszikus” szeretkezést gyakorolja.. ott meg teljesen mindegy, hogy milyen “ize” van, vagy milyen látványa.

Ha nem lenne esztétikus, akkor engem is taszítana az orál gondolata, de szexelni anélkül is lehet....

2019. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Szexelni lehet orál nélkül, de szerintem nagyon kevés kapcsolat van, ahol nem kell csinálni. Vagy akkor lelép a másik.
2019. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Salátás ajkak nekem pl előnyt jelentenek,kinek mi...29F
2019. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!