Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom ledöbbentőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom ledöbbentőnek, hogy pl facebook csoportokban vagy akár máshol is házas asszonyok vagy párkapcsolatban élők szexuális célzattal flörtölgetve beszélgetnek más férfiakkal vagy épp intimebb képeket posztolnak?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok maradi de sok helyen tapasztalok ilyet,most pl egy ducis csoportban láttam olyat hosszasságban élő nő seggét mutatva bugyis képet rak fel ,vagy épp meztelen cicis képet vagy sorolhatnám még meg szexuális dolgokról flörtöl bár mindig azt mondják csak viccelnek.Meg akár szingli nők is posztolgatnak intim képeket,mondjuk nekem nem kéne olyan barátnő akit már jó sokan megnéztek intimebb helyzetben az interneten,aztán meg csodálkoznak a péniszes képeken is amit kapnak,vagy a rájuk nyomuló sok férfin.

2019. dec. 21. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Csak te, de neked van igazad. Én férfi vagyok, ráadásul szingli, hetero, és szeretem a nőket, szexet, stb. De ami itt megy, az már undorító és szánalmas. Én magam is kaptam férjes asszonyoktól pucér képeket, és hétszentség, hogy egyik ordas q se kéne. Maradok a jól bevált illemnél, udvarlásnál, hót maradi erkölcsi értékeknél.
2019. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tetszik ne nézd - te miért vagy ezekben a csoportokban? Egyébként is kaptafa mindegyik, kiposztol egy nő egy tökmindegy milyen képet és kap rá 50-200 közötti "degyönyörűvagyismizünk" privátot, hozzászólást.
2019. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2


Mivel ezek nem szexuális csoportok aszért vagyok mert kicsit kíváncsi is vagyok,meg ismerkedni bár az megy a legkevésbé egy ilyen csoportban ,legalábbis nekem. Anno mikor voltam régen társkeresős chaten pl kb az anyámba küldtek el mikor szóvá tettem,hogy miért a szexet témázgatja mindenki mikor elméletileg társkeresés lenne a fő témája annak a chat szobának pl.De ha azt nézzük van pár társkereső és ismerkedős csoport is ahol vagy szint úgy a szexualitás folyik a csapból vagy házas vagy párkapcsolatban lévő emberek ismerkednek elmondásuk szerint barátokat keresnek vagy új embereket megismerni.Lehet én vagyok a helikopter de mikor nekem barátnőm volt egy ilyen oldalon sem voltam fent.

2019. dec. 21. 03:39
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
A pasik 80%-a, aki csetel és társkeresőzik, házas. Akkor a nők miért nem tehetik meg ugyanezt? Nem értem. Nincs nemek kötötti egyenlőség?
2019. dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!