Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ennyire csak a karriernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ennyire csak a karriernek él annak minek kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hétfőn szakítottam barátnőmmel 11 hónap után. Hétfőn lett elegem abból, hogy én ebben a kapcsolatban a legnagyobb erőfeszítések árán is legfeljebb második lehetek számára. Mert az első a karrier és semmi nem kerülhet még csak egy szintre sem vele. Mikor elkezdtük tervezni a Decembert akkor kezdtek rosszul alakulni a dolgok. Kijelentette, hogy a szüleihez megyünk 24. délelőtt de legfeljebb 14 órakor induljunk vigyem el az éttermbe (munkahelyére) mert lefogja ellenőrizni és vezényelni a vacsora előkészületeit. 25 ő pihenni fog mert 26 egy szórakozó helyen fog jótékonysági koncertet és vacsorát levezényelni. Szilveszterkor meg mehetek ahová szeretnék mert ő neki akkora is munka van. Ehez hasonlóan telt a nyarunk is de most lett elegem. Persze én vagyok az a gonosz férfi aki nem elég, hogy korlátozná még szakít is vele karácsony előtt. Eleinte azt hittem megcsal de kiderült, hogy ő csak a munkáját képes rendesen szeretnu egy másik embert nem.

2019. dec. 22. 14:31
 1/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Nagyon karrierista emberrel soha ne kezdj. Ő keressen egy hasonló férfit, aki ugyanilyen, mert akkor ők megértik egymást, hogy a munka fontosabb mindennél.
2019. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Tökéletes nő
2019. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Én értem, hogy a te társaságodban ez biztos nagyon színvonalas szöveg. Viszont én se a haverod se kapca ronyod bem vagyok. Tehát célszerűbb lenne normálisan viselkedni neked is.
2019. dec. 22. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég egy hasonló szexkapcsolati társam volt.

Nem sok idő után miest észrevette, hogy elkezdett közeledni felém, azonnal megszakította a kapcsolatot, mert ő is annyira karrierista, mint a barátnőd.

Semmiképp nincs szükségünk ilyen társra. Még ha keresnek is maguknak más karrierista személyt, az se lesz hosszú kapcsolat.

Jól cselekedtél. 26/F

2019. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!