Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És mire vágynak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És mire vágynak a nők?

Figyelt kérdés

#mirevágynakanők
2019. dec. 22. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát leginkább melyik mire.


A tudósok Nobel díjra, a művészek vevőre, a háziasszonyok konyhapénzre (szabadságra), a beteg hölgyek egészségre. Szóval mint mindenki: arra vágynak, amijük még nincs meg.

2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Biztonságra. Elsősorban nem anyagira, azt a legkönnyebb megoldani. Hanem arra, hogy ne vigyem az egész kapcsolatot a vállamon, az egész záztartást, ne legyek senkinek az anyja, csak annak, akit örökbefogadok vagy szülök. Hogy ne legyek sarokba szorítva érzelmileg, ne érezzem egy szarnak magam valaki mellett, mert mással kacérkodik vagy flörtölget, vagy mást nézeget. Hogy ne legyen minden vita vége az, hogy akkor ezt a kapcsolatot jobb lenne hagyni, hanem azért vitázzunk, megoldást keressünk együtt. Nem akarok szingli anyuka lenni. Nem akarom, hogy megcsaljanak vagy otthagyjanak a szarban. Nem akarom, hogy rám akaszkodjanak és szarnak érezzem magam, ha nem bírom el a terhet, amin két embernek kellene osztozni és nem csak nekem úgy, hogy semmi segítséget, semmi meglepetést, semmit nem kapok, csak adok, mert én vagyok a lelkileg stabil és a talpraesett, a párom meg minden, csak nem ez. Ezt hívom biztonságnak. Mikor nem érzem az élet súlyát a másik mellett, csak azt, hogy akármilyen szar is, ő ott lesz és ha akarjuk együtt, meg fogjuk oldani. A férfiak többsége (és összeteszem a kezem, hogy a párom nem ilyen) a könnyű út és a lazázás híve. És nem tud párban gondolkodni. Dominanciaharcot csinál belőle és vagy papucsságnak vagy házisárkányságnak fogja fel a tök korrekt elváráaokat is. Összeszarja magát attól, hogy olyan döntést hozzon, amit nem csinálhat vissza... Hihetetlen reménytelen az emberek nagy része ilyen szempontból. Szerencsére ez nem az én gondom már, de ha meg kellene valamit fogalmazni, hogy mi kell a nőknek, ez biztosan az egyik.
2019. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért legalább sejted, hogy nem minden nő ugyanarra vágyik, pont ahogy nem minden férfi vágyik ugyanazokra.
2019. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En elegendo penzre vagyom, hogy vegre tudjak utazni es bejarni a vilagot.
2019. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos meghalt Jacques Cousteau , pedig Ő elég mélyen kutatott már...
2019. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pl. utazni vágyom, egy arra alkalmas pasival. Mások meg másra vágynak.
2019. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én elsősorban iszonyat jó és rendszeres szexre. Sajnos az eddigi partnereim közül csak egy sráccal passzoltunk ilyen téren, de vele meg már szakítottunk, és ez nagyon hiányzik.
2019. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztonságra, őszinteségre, célokra és szeretetre vágyom a férfi részéről. Magam részéről pedig, hogy fülig bele legyek zúgva. :)
2019. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Mintha szó szerint én írtam volna :)

2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!