Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy lánynak az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy lánynak az ha nem mondja meg egy fiúnak az igazat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, igazából ő nyomult, mert én már az első pillanattól kezdve éreztem azt hogy nem megbízható. Eleinte úgy csinált mintha kellenék neki. De aztán meg ha találkoztunk akkor furán viselkedett, meg sokáig nem írt vissza. De amikor legközelebb találkozunk akkor megint úgy csinált mintha akarna valamit. Aztán most megint nem ír. MIért nem egyszerűbb megmondani azt hogy mégsem akar semmit, és keressek más valakit?

Mi értelme ennek? Ezzel jobban megbánt mintha őszintén megmondaná amit érez.


2019. dec. 22. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja megmondani, hisz maga sem tudja mit akar.
2019. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unaloműzés, szórakozás... ha valaki nyomul, annak nem csak párkapcsolat az oka.. netán valami újat mondtam?:-/
2019. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja hallgatni az értetlenkedést meg a hisztit, amit jellemzően a lekoptatott fszkalapok szoktak tolni. A legtöbb férfit nem lehet bonyodalmak és dráma nélkül leállítani csak úgy, hogy szarsz rá és megvárod, hogy magától rájöjjön és megunja a pattogást.
2019. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Mert a legtöbb puhapötsh befosna, ha egy NŐ odamenne hozzá, és felajánlaná, hogy szívesen az makkjára ülne.

2019. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra vár, hogy végre lépj valamit te is...
2019. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!