Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire taszító az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire taszító az, ha ismerkedésnél egy nő totál passzív, elvárja a folyamatos udvarlást, alig érdeklődik?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal szimpatikusabb az, ha nem kell folyton udvarolnom neki, inkább úgy áll hozzá az egészhez, mint két ember, aki megszeretné ismerni egymást, ugyanolyan aktív, mint én. Az ilyen totál passzív csajokkal mit lehet kezdeni?
2019. dec. 22. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet kezdeni? Ott lehet hagyni őket.
2019. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy az ilyenek pontosan mit akarnak? Jó nekik az, ha saját magukból kiszolgáltatottat csinálnak, mint mondjuk 18. 19. században, ahol nem volt semmilyen joguk? Amikor egy nő mondjuk arról beszél, hogy ő nő létére nem akar kezdeményezni és udvaroljon neki egy férfi, akkor valójában tudatlanul kiszolgáltatott szerepet keres magának, mert a mai világban már nem kell ezeket a szerep köröket eljátszani, mint régebben. Az ilyen nőkön ezt a totál szubmisszív berögzülést látom, ami szerintem nem egészséges.
2019. dec. 22. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azzal vagyok passzív, aki nem érdekel. Bakker, ezen mit nem lehet érteni? Ha passzív vagyok, tőlem udvarokat napestig.

Ha meg érdekel, akkor minden pillanatban érdekel és mindent megteszek, hogy vele lehessek.

2019. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azzal én is passzív vagyok, aki nekem nem tetszik, mert nem szeretnék tőle semmit. Van mikor mondjuk tinderen párba állok valakivel és utána ráírok van mikor totál passzív, nem érdeklődik felém és alig ír, holott a tetszikkelt a másik.
2019. dec. 22. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, te gyerek vagy, vagy mi?
2019. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rövidre zárnám hamar vele.
2019. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na most mi az hogy folyamatosan passzív? az hogy totál le SZ@R? mert azt hagyni kell! az meg oké a férfinak kell udvarolni de a nőnek is kell viszonozni hogy elfogadja az udvarlást és ő is akar valamit meg hogy tetszel neki!
2019. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, mivel ilyen nővel nem ismerkedem. Felnőtt emberként felfogom, hogy aki passzív, azt nem érdeklem. Mi lenne, ha te is ezt csinálnád?
2019. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érzem taszítónak a passzivitást, ez csak az érdeklődés hiányát jelenti. Az ilyen nővel nem kell kezdeni semmit.
2019. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok - látszólag - passzív egy férfivel, ha

- nagyon tetszik, de nem vagyok biztos benne, hogy én is tetszek neki, ilyenkor próbálom összeszedni az információkat és a bátorságot, hogy merjek kezdeményezni nála (amit amúgy nem szeretek, mert az első komoly lépés, pl. randira hívás szerintem a férfi feladata, hiszen azért férfi),

- tetszik és láthatóan én is neki, de alpári módon közeledik vagy úgy nyilatkozik rólam pl. a haverjainak, ami nekem nem tetszik és ilyenkor háromszor is átgondolom, hogy van-e értelme kozeledni egy ilyen emberhez, ez a masiknak biztos passzivitasnak vagy visszalepesnek jön le,

- nagyon nem tetszik az illető, de nem akarom elküldeni a sunyiba, ezért türelmesen nem reagálok a kozeledesere.

2019. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!