Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az hogy az utazgató nők nagy részét megd. Gják idegen férfiak az utazásaik során?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy hozzászólásban ami bár jól le lett pontozva azert elgondolkodtatott. Ha van itt olyan nő vagy valakinek ismerőse aki szeret utazni, csak őszintén.
2019. dec. 22. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Eddig 24 országban jártam, csak idén két hónapot töltöttem külföldön.

Egyetlen férfival feküdtem le (egész életemben, teszem hozzá), a barátommal.

21/L

2019. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Persze, ez szinte alap.

Elég logikus, ha végiggondolod.

2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan vannak ilyen nők, elvégre nem csak a férfiak használhatják ki a kínálkozó lehetőségeket.
2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ember, nem kell minden ostobaságot elhinni. Szeretek utazni, kb. 40 országban jártam, sok embert ismertem meg, és soha nem feküdtem le egyetlen utazás során sem senkivel.
2019. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te minden embert ismersz Magyarországon? Azokat a nőket is idegenek "dugják" (a te szavaiddal élve) akik nem utazgatnak.
2019. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Azért utazgatnak.
2019. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem dugtam idegen férfiakkal!
2019. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik ilyen baromságokat írnak azok tisztában vannak vele, hogy egy balatoni hétvége árából legalább 50 országba el lehet jutni?

Én is szeretek utazni, sok helyen jártam már. Ennek a nagy részét a párommal együtt. Aki meg egyedül utazgat az nem fog idegenekkel összefeküdni mert baromi veszélyes. Szerintem senkinek eszébe nem jutna a ki tudja honnan jött José Armandoval összefeküdni aki lehet, hogy ellopja minden értékedet, nemibeteg vagy éppen úgy kelsz fel másnap, hogy hiányzik az egyik veséd. Ne érts félre, biztosan van olyan idióta nő aki belemegy ilyenbe. De egyáltalán nem jellemző ez, leginkább kizárt dolog a nagy többségnél.

2019. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak a finanszírozás hogyanja érdekelne.
2019. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Es miert faj ez neked?
2019. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!