Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez belefér egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez belefér egy kapcsolatban, vagy hasonlóan rosszul érint?

Figyelt kérdés

Párom,egy jó barátjával egy képről beszéltek ,amin természetesen egy jó kis modell nő volt, meztelenül ,és utalást tett rá párom ,hogy tetszene neki a helyzet.


Illik ilyet csinálni ,és ilyen nőkre csorgatni a nyálát,vagy minden férfi ilyen?


2019. dec. 22. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Előtted nem illik, a hátad mögött meg szerintem hétköznapi dolog. Nem azért, mert minden férfi ilyen, de szerintem azzal, hogy van kapcsolatunk nem azt jelenti, hogy soha még egy másik nő/férfi képére sem nézünk rá. Nekem ez a véleményem.
2019. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyértelműen,mi is összesugunk ha látunk egy jó pasit ,vagy megjegyezzük ha tetszik a színész ,és valóban helyes nő volt ,formás. Tudom ,hogy 50 éven keresztül nem csak én fogok neki tetszeni ,de olyan rossz ezzel szembesülni
2019. dec. 22. 23:30
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Azért ez az általánosítás nem kéne. Ez a "mindenfélrfi más nőkre csorgatja a nyálát" kijelentés kb. a "minden nő k**va" kijelentéssel egyenértékű. Döntsd el utóbbiról, hogy igaz-e, és általánosítsd ezt szem előtt tartva. ;)


És nem, nem hogy pofám nem lenne, de nem is érezném jól magam, ha a barátnőm helyett más nőről ábrándoznék. Pláne nem szívesen nézegetnék más pucér nőket.

F

2019. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

#3: "Ez a "mindenfélrfi más nőkre csorgatja a nyálát" kijelentés kb. a "minden nő k**va" kijelentéssel egyenértékű. Döntsd el utóbbiról, hogy igaz-e, és általánosítsd ezt szem előtt tartva. ;)"

v.ö.:

"Egyértelműen,mi is összesugunk ha látunk egy jó pasit"

Megérdemlik egymást, na. Ő sem különb a kanjánál.

2019. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Előtted nem túl korrekt, mögötted meg bárkit megdugna, legalábbis szóban.
2019. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
37%

Tehát az, hogy te másra csorgatod a nyáladat, az rendben van. Ha ő, akkor már nem.

Ami pedig engem illet, én sem ábrándozok másról, és ezt elvárom attól is, aki belém szerelmes.

2019. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Nálam nem férne bele egy kapcsolatba, hogy te másokról ábrándozol.

F 30

2019. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Minden férfi más ,akinek nem inge ne vegye magára , és veletek szerencsések is a párotok .

Párom is akkor néz ilyet ha a haveri társaság ilyen ,nyilván nem így mutatkozott be az első randin " ha a barátnőm leszel ,mindig más meztelen nőket nézek, és azokon ábrándozok '

Kis ideje már együtt vagyunk ,és első alkalom hogy ezt tapasztalom ,eddig én magam is azt hittem nem ilyen

2019. dec. 22. 23:34
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a válaszok nagy része férfi ,lányok szerintem tudják ha van egy egész jóképű színész a tvbe azt azért megjegyezzük a barátnőnek. Ettől függetlenül ha hazamegyek a moziból ezt el is felejtem ,és a párom a világ legcsodálatosabb embere .
2019. dec. 22. 23:37
 10/23 anonim ***** válasza:
hát előtted ez qurva gáz! meg nagyon nem illő...
2019. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!