Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm ebéd közben?

Figyelt kérdés

Nálunk volt és a szüleim hívtak hogy együnk együtt. Leültünk és a barátnőm elkezdett hisztizni hogy ő nem éhes ő nem fog enni, mondtam neki hogy csak egy kicsit akkor de nem kellett neki hozzá sem nyúlt. Anyukám kérdezte tőle miért nem eszik és elkezdett sírni nagyon sokáig sírt

Ettünk már együtt. Nem értem mi baja lett


2019. dec. 23. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én sem. De meg kellen beszélni vele.
2019. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Lehet azért nem akart enni mert valami bántotta és nem volt étvágya. Ha valakinek sírhatnékja van, nem tud enni. Aztán mikor mem hagytátok békén elsírta magát. Megvigasztaltátok, vagy csak néztétek, hogy sír és vártátok, hogy abbahagyja. Azzal akivel minden rendben, nem kezd el csak azért sírni, mert nincs étvágya.


Ez meg csak mellékes, hogy a kaját sose szabad erőltetni. Persze az se szép ha valaki nyilvánosan bevágja a durcit, de ha van valami komoly dolog akkor azt érdemes megbeszélni.

2019. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Én saját szüleimnél nem eszem! Van két kis keverék kutyájuk a házban, és nm egyszer találtam kutyaszőrt a kajában, sőt a szekrényből kivett tányéron.
2019. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Neked sem való kapcsolat, ha itt kérdezősködsz, ahelyett, hogy tőle kérdeznéd ezt meg. Mi honnan tudhatnánk, de most komolyan?

Leültél vele megbeszélni a dolgot? Megkérdezted, hogy mi bántja? Te se vagy egy együttérző ember.

2019. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Valami nagy fájdalmat sejtek a háttérben. Persze lehet a meghatottságtól is, vagy még 10 féle okból. Oly sokféle dolog miatt lehet sírni. Kérdezz rá!
2019. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Meghatottság? Kétlem. Inkább bűntudat szerintem. Megcsalt?
2019. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

Ahogy a #3 írja.

(Remélhetőleg nem csak hiszti, mert Isten ments a finnyás, kaját tányéron tologató nőktől, akik nem tudnak jóízűen enni.)

2019. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem terhes. Vagy megcsaltad. Vagy megcsalt téged.
2019. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Ja-ja, hiába pontozzátok itt le a válaszolókat, ez akkor is komolyabb téma lehet, ha eddig nem volt ilyen a nőd. Megcsalt valószínüleg, vagy tényleg terhes és nem tőled:(
2019. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Ezt is le lehet pontozni, de vérciki hogy egy ilyen hisztis pcsával vagy együtt.

meghívnak ebédre és bedobja a durcát hogy nem akar enni és elkezd sírni????

wtf???

Normális értékrendű ember annyit megtesz hogy eszik 3 falatot, és azt mondja utána köszi nem kérek.

Milyen reakció már hogy sírni meg hisztizni kezd!???

Vagy ez NEKTEK NORMÁLIS lepontozók!???

2019. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!