Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Amelyikőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Amelyikőtöknek nincsen barátja, milyen fiút/férfit kerestek?

Figyelt kérdés

Mit tartotok fontosnak párkeresésnél?

Milyen férfiak azok aki semmiképpen sem kellenének? (külső, belső tulajdonságokra gondolok)

Hol szoktatok ismerkedni ha hosszútávra terveztek?

Olyan személyiségűt keresel akivel hasonló vagy? Vagy teljesen ellentétes is lehet? (pl Te sokat szeretsz beszélni, szeretsz társaságba járni, ő pedig meg van otthon, és nem beszél egyfolytában)


Köszi a válaszokat!

A korodat is leírod, légyszi?


Én 23 F vagyok.


2019. dec. 23. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, fogjon meg
2019. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Én nem keresek senkit. 22 vagyok, a tanulmányaimmal vagyok elfoglalva, nem zárkózom el az ismerkedéstől, de jelenleg messze nem ez a prioritásom.

Ami semmiképp sem kellene: lusta, igénytelen, tőlem várja, hogy kiszolgáljam. Ha valaki nagy családot és "tyúkanyó" típusú feleséget keres valaki, akkor sem én vagyok az embere, soha nem adnám fel a karrierem a család miatt. Ha valaki cukcsimukcsi, imádnivaló barátnőt keres, az sem én vagyok, mert ugyan nagyon tudok ragaszkodni emberekhez, nem vagyok egy állandó babusgatást igénylő, gügyögős fajta nő. Belsőre nézve sosem kellene rosszindulatú, agresszív, erőszakos, buta, szűklátókörű, megbízhatatlan, erkölcstelen, pénzorientált férfi.

Bizonyos tulajdonságokban jó lenne, ha hozzám hasonlítana, pl ha én otthon ülős vagyok, neki pedig fontos minden hétvégén a bulizás, attól én nem leszek hirtelen tarsasági, bulizós ember, csak hogy vele tarthassak, hanem ülök majd egyedül otthon, ameddig haza nem ér. Szóval elsősorban hozzám hasonlóan nyugodt, visszafogott, hasonló érdeklődési körű férfi tetszene. Jó lenne, ha a szorgalomban is hozzám hasonlítana, képtelen vagyok elviselni a "jóvanazúgy", "majd lesz valahogy" típusú életművészeket. A "travel addict" pasik sem engem keresnek, mert nincs sem pénzem, sem kedvem vele utazgatni, de otthon ülni sem, ameddig ő világot jár. Nagyon merev vagyok bizonyos dolgokban, a végtelenségig ragaszkodom bizonyos elveimhez, ötleteimhez és ugyan megértem mások nézőpontját, de ettől még soha, senki nem tudna meggyőzni, hogy másképp gondolkodjak ezekben a témákban. Emiatt az lenne szerencsés, ha ezekben a kérdésekben egyezne a véleményünk a leendő barátommal. Sokszor jobban érdekel az igazság, mint az érzelmek, emiatt sokan érzéketlennek gondolnak, szóval egy nagyon sértődékeny, érzelmes férfi maximum egy hét után kikészülne tőlem. Nyilván nem valami szociopatára vágyom, csak arra, hogy az illető ne legyen hisztérikus, ne drámázzon állandóan, ne forgassa ki a szavaimat, ne lásson bele nem létező dolgokat a tetteimbe, bízzon abban, hogy nem rosszindulat vezérel, mert nem vagyok hajlandó folyamatosan azon szorongani, hogy mit hogyan fogalmazzak meg, hogy nehogy belegázoljak mások hímestojás lelkivilágába.

2019. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

#2


Csak ennyi?

Toronyóra lánccal esetleg?

2019. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egy visszafogott, otthon ülős csaj vagyok. E téren vmi hasonlóan visszafogott, nem minden nap bulizós meg utazgatós embert keresek. Legyen nyugodt, türelmes, komoly, de némi humorérzék sem árt, kiegyensúlyozott, valamint a kompromisszumképesség az egyik legfontosabb.

Ami nagyon taszít, az ha nagyképű, bunkó velem vagy másokkal, felvág, hiteget (főleg ha ígérget meg tervezget, de semmi nem jön be belőle) A motorosok meg a sportkocsis férfiak egyből kiesnek, nem vagyok az a típus aki szereti az ilyet, meg a túl sok ékszert se szeretem. Nekem nem jönnek be a nagyon izmos srácok sem.

29 éves vagyok, én már olyan embert keresek akivel családot is el tudok képzelni. Szerintem ilyenkor már a külsőségek egyre kevésbé fontosak, a hozzám passzoló személyiség fontosabb, meg a hasonló célok.

2019. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
#3 a kérdésre válaszoltam, nem? Mindenki olyan elvárásokat támaszt, amilyet szeretne és nem mások hibája, ha nem tudnak neki megfelelni (amúgy nem is nagyon írtam konkrétumokat, nem kell nagy dolgokra gondolni). Inkább lennék egyedül egész életemben, mint egy olyan pasival, akivel szenvedés az élet.
2019. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

2-es! Oke egy részben oke de! Nem akarsz pénzorientált palit miközben te semmiért sem adnád fel a karrieredet?!? Érzed az iróniát? És a kettős mércét? Az meg a masik hogy oke nem vagy kimozdulos de gondolom azert lehetne veled menni szórakozni randizni nyaralni helyekre? Vagy az is kivan zárva? Meg nagy család mi számit annak? Mert remelem az 1-2 gyerek még nem az... (persze az ilyen 3-6 gyerek az már sok...)

No meg babusgatás!? Oke de azert gondolom az sem a határ eset ha szereted a másikat és át akarod ölelni... nem csak heti egyszer...

A kiszolgálás meg mi? Gondolom azert a házi munkából te is ki veszed a reszed főleg ugy hogy csak egésznap otthon vagy... srac létemre én is kiveszem a részem! Meg gondolom azert egy pohár vízre megkerhet majd a srac 😂😅

És ha már gyerek... azert gondolom nem az lesz hogy te gyerek után sem akarod feladni a karrieredet és a kisgyerek egésznap egyedül lesz... (persze ha te sokkal de sokkal többet keresel mint az apa akkor az apa maradt hat otthon de ha ugyan annyit kerestek akkor jobb ha te vagy otthon! Általában jobb a gyerekeknek ha az anya marad otthon)

De nyugi ez ugy is meg fog változni 27-29 eves korodra...

2019. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó: neked nem marhára mindegy, hogy vadidegen nőknek mi kell? Volt egy kérdés, amire írt egy korrekt, részletes választ. Te meg egyesével belekötsz, hogy "ugye nem úgy gondoltad"? És ha de, pobt úgy gondolta, mi a tököm közöd van hozzá?
2019. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Közöm semmi del elvégre ez egy olyan oldal ahol anonimként lehet irni a másiknak főleg a te véleményedet... 🧐😬

A lényeg nincs olyan férfi aki hosszútávú barátnő/feleségére ezt elviseli hogy a nő egésznap otthon van a saját dolgával foglalkozik se házimunka se gyerek nevelés se semmi csak ami az ő kis külön szférája semmi más senki más...!

2019. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Semmi ilyet nem mondott, te forgatod ki.
2019. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Éppen ezért írtam én is igy hogy “nem ugy gondolod” mert nem adott konkrét válaszokat csak fél válaszokat hogy hogyan is gondolja! Az meg a masik hogy a karrierje szent semmiért sem aldozna fel meg egy gyerekért sem... teljesség utolso hónapjaiban nem lehet dolgozni + utána is 2 eves koráig ott kell lennie a gyerekkel... utána mi lesz? Mert nem válaszolt rá? Le dobja a nagyszülőknek? Vagy apára? (Mert általában a férfiakat nem engedik el munkahelyről emiatt.... az meg a masik hogy sajnos a nők kevesebbet kapnak! Meg ahogy írta olyan férfit akar aki egy szinten van vele azaz nem fog egy minimál Béressel összeállni

Az meg a masik hogy a kisgyerek mentális egészségének is jobb ha az anya marad otthon

Egyszóval az a logikus ha az anya marad a gyerekkel...

és ô mondta jobban szereti a logikát mint az érzelmeket... lehet kicsit csavarom a szavakat de csak is azért mert tudom a legtöbb ember kettős mércével rendelkezik + csak is magára gondol es ugy akar teljesen tökéletes mindenben mellete álló partnert hogy ők kaksiznak mindenre...!

2019. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!