Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mennyire lehet gyakori? (Az új partner döbbenetesen hasonlít a régire)

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, közelebb az ötvenhez, mint a negyvenhez. Pár éve találkoztam a feleségével, aki bő tízessel volt fiatalabb nála. Nemrég közös ismerősöktől megtudtam, hogy új nője van, kicsivel később találkoztam is a nővel egy társaságban. Ekkor döbbentem le teljesen. Ha ugyanis nem mondták volna, hogy ez egy másik nő, azt hittem volna, hogy ugyanaz, csak jól tartja magát...

Ugyanis az új barátnő pontosan ugyanúgy néz ki, mint az exfeleség, csak fiatalabb, valamivel csinosabb (bár az előző is csinos), sőt, a hab a tortán, hogy még a keresztnevük is ugyanaz.

Azóta se tudok napirendre térni a dolog felett... ha én valakivel szakítok, akkor biztos nem a hasonmását keresném új kapcsolatra. Ti tapasztaltatok már ilyet?


2019. dec. 23. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A volt párom és a srác akit néha látok az utcán és nagyon vonzónak tartom, egy az egybe ugyanúgy néznek ki első ránézésre. Nyilván számomra nem, de aki nem ismeri őket így gondolhatja.

Keresztnevük szintén ugyanaz. Szóval van ilyen.

2019. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori. Az emberekben él egy ideál kép, általában tudat alatt. Ha egy ilyet már találtak, akkor később is ilyesmit fognak keresni.

Pl a feleségem barna hajú, csinoska, kedves, okos, de szűkszavú nő volt. Tetszett, szerettem. Nem fogsz látni vörös, trampli, nagypofájú nővel, mert nem tetszenek. Direkte barna, csinoska nőket nézek csak, mert ők jönnek be. Így elég valószínű, h ilyennel fogok megismerkedni és összejönni.

2019. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki az akkori nőjével elvált. Erre a tesója egy majdnem ugyanolyan kinézetű nővel jött össze.

Tehát gyakori.

2019. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!