Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Összehaverkodtam egy sráccal. Nagy haverok lettünk, szinte mindent együtt csinálunk. Utóbbi időben együtt csajozunk.

A probléma viszont, hogy ilyen szempontból csak az önbizalmamat rontja. Én átlagosan jóképü vagyok, ő viszont igazán jóképü. Mellette szinte észre sem vesznek a csajok. Rá viszont úton-útfélen mosolyognak. Én sose voltam ennyire helyes, hogy ilyen könnyen fefigyeljenek rám. Néha megnéznek, de össze sem lehet hasoníltani. Emellett egy csaj, aki nekem nagyon tetszik, (ami nem kölcsönös) teljesen oda van érte, pedig csak egyszer beszéltek.

Amíg nem vele együtt próbálkoztam addig, jöttek a sikerek, ha nem is olyan könnyen, mint neki.

Most, hogy vele csajozom a sikerélmények nagyon leminimalizálódtak, ezzel szemben látom, hogy neki milyen könnyű. Az önbizalmamat nagyon rontja.

Mit kéne tennem?

Azt nem mondhatom neki, hogy ne legyünk haverok, vagy ne jöjjön velem városba, bulizni, strandra stb.


2010. júl. 20. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani neki semmit, menj egyedül csajozni és kész.
2010. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden, ha valaki jóképű. Ha jobb a dumád, az már nyert ügy. Amúgy ismerek olyat, aki direkte kerüli a jóképű egyéneket...
2010. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek esetei a szépfiúk..:)

Ezen ne szomorkodj sztem,próbálj meg továbbra is úgy csajozni mellette,ahogy régebben..vagy légy közlékenyebb,ha eddig nem voltál az.Fel a fejjel,sok sikert;D

2010. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is milyen ha nem szólok neki. Mindent szinte együtt csinálunk, erre nem hívom ha megyek bulizni például?
2010. júl. 20. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetné a következő lányt, hogy van-e egy barátnője a számodra.
2010. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!