Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire megyek az önszeretettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek az önszeretettel ha senki sem tud még csak kedvelni sem?

Figyelt kérdés
Inkább utálom magam mint hogy szeressem, pont a múltbeli kudarcok miatt. Én eddig akárhány férfival találkoztam, egyiknek se voltam képes megfelelni. Engem mindenki csak átver.
2019. dec. 26. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó, akkor utáld magad, ha az kellemesebb számodra!
2019. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha magadatnem szereted màs miért tegye?
2019. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Hogy akarsz szeretet adni másnak, ha saját magadat nem tiszteled meg azzal, hogy szeresd magad?

Ha folyamatosan átvernek arról is te tehetsz, mert hagyod magad és nem tanulsz a hibákból.

Rossz emberismerő vagy.

2019. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor pont jártam valakivel akkor szerettem magamat is, mert ő is azt mondta szeret, meg hogy milyen jó vagyok, aztán dobott.
2019. dec. 26. 22:19
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Javaslom szakember felkeresését.
2019. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén? Semmire. Az csak egy jól hangzó sablonszöveg, hogy amíg nem szereted magad, más sem fog. A kettő között nincs összefüggés. Lehet, hogy én jó vagyok magamnak úgy, ahogy vagyok, de nekem nincsenek is különösebb elvárásaim. Másoknak velem szemben vannak. Én azoknak megfelelni nem tudok. A semmiért, indokolatlanul pedig nem fognak szeretni, csak az anyánk szeret feltétel nélkül (jó esetben).
2019. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos annyira akarsz kapcsolatot, hogy nem veszed észre az apróbb jelekből, hogy csak kihasználnak. Ez egy nem egyszerű helyezet, de ha magad okolod azért, mert vannak ilyen emberek, azzal csak magadnak ártasz. Mindenki megérdemli a boldogságot, még te is. Ha gondolod írj rám, beszéljünk. F
2019. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, amikor kapcsolatban voltál, szeretted magadat is mert ő is azt mondta, szeret. Ez nem önszeretet, csak hittél neki. Ha te értékesnek látod magadat, akkor azt egyetlen pasi meg szakítás sem fogja elvenni tőled. És más véleménye nem számít. Meg kell tanulnod meglátni és megszeretni a saját értékeidet. Addig másnak is csak azt tanítod, hogy úgy bánjon veled, ahogy te is bánsz magaddal. Felületesen, mélységek nélkül.
2019. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de nem árt. Ha találsz valakit akinek bejossz az szeretni fog ha szereted magad ha nem. Viszont nem csak te vagy így ez a vilá lg ilyen mindenki atver mindenkit, meg sál és kihasznal. Sajnos nem egy leány álom mint egyes filmekben vagy könyvekben. Ritka az akinek forgatókönyv alapján Full happy élete van.
2019. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!