Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem önzőség elvárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem önzőség elvárni egy férfitől azt, hogy ajándékokkal lepje meg a párját?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam egy olyan kérdést, ahol egy nő azt írta, hogy a párja sohase lepi meg semmivel nem vesz neki ajándékokat, de ő vesz neki és többször meglepi. Tényleg szükség van az állandó meglepetésekre? Én nem szeretem az ajándékozásokat, nem vagyok benne kreatív és sztresszel tölt el az, hogy mit vegyek neki, sőt a kézügyességem se az igazi. Ő se vegyen nekem semmit az nekem teljesen elég, ha velem van és szeretjük egymást.


Szerintem szemétség dolgokat elvárni a párkapcsolatban, mert a valódi szeretetet öli meg, a másikat szeretni kell és nem azért, mert abból hasznot húz a másik.


2019. dec. 27. 07:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Nincs annál szebb, mint hosszú, hosszú, hoossssszzúúú évekig csak ülni egymás mellett, fogni egymás kezét, és nem tenni a kapcsolatba lósszzart se, csak nézel ki a fejedből.

Milyen romantikus!

2019. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyáltalán nem az. Én nagyon szívesen veszek a páromnak kis apróságokat, nekem ez a természetes kifejeződése a szeretetemnek. És ebben érzem is, hogy valaki szeret. Nem az értéke a fontos, hanem hogy gondolt rám és hozott valami kis meglepetést. Egy kis kocka csokit, egy szál viragotvagy hogy hagyott nekem egy kedves üzenetet a hűtőn vagy a fürdőszoba tükrén.


Akit szeret az ember, az szerintem mindenről eszébe jut. És arra gondol, hogy milyen jó lenne ide menni vele, milyen jó lenne megvenni ezt neki. Én mindig így gondolkodom. És szerencsére a párom is. Ezért nem esik nehezünkre az ajándékozás, sem az, milyen új helyre menjünk randizni (igen, mi évekkel később is randizunk).


Szomorú, ha valaki erre vár, de ez sosem jön el. Nekem is volt ilyen párom. Mást kell választani, ennyi

2019. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Azt pedig csak sajnálni tudom, ha téged megnyomorít hetente 2-300 forint. Na ez az igazi önzőség
2019. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet szervezni közös programokat, utazásokat, lehet aktívan eltölteni az időt, de ne várjátok már el az állandó meglepetéseket, mert tényleg önzőség és erőszakosság, ha hiszitek, ha nem. Nem jó az, ha valaki a saját akaratát kényszeríti a másikra, az ember boldogságban és békében szeretne élni és nem kényszerben.
2019. dec. 27. 07:54
 5/29 A kérdező kommentje:
Engem heti 2-3 ezer se nyomorítana meg. Nem a pénzel van probléma, hanem az önző elvárásokkal.
2019. dec. 27. 07:56
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Nekem te ne mondd meg, mit várjak el. :D Én is boldog akarok lenni a kapcsolatban, nem csak befogadni valakit és beletörődni, hogy ez jutott. Ezért választok olyat, aki képes erre.
2019. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Az embereknek különböző szeretetnyelve van. Így érzik szeretve magukat, illetve így szeretnek. Erről van egy könyv is. 5 szeretetnyelv a címe. Az egyik szeretetnyelv az apró meglepetés, ajándék. Ennek az embernek valószínű, hogy ez a szeretetnyelve, neked meg nem, ezért nem érted meg. Sok kapcsolatban kelt feszültséget, ha nem ismerik egymás szeretetnyelvét. Ezért kell saját magunkat megismerni és a másik igényeit is. Így tudunk tenni a kapcsolatért.
2019. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
1%
De az, de a nők önzőek, amint azt láthatod a válaszaikból.
2019. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%

Teljesen egyetértek veled kérdező.

Egyébként meg az adott személy választott ilyen párt. Egyáltalán nem szép dolog elvárni, kikényszeríteni a másikból, hogy csecsebecséket vegyen állandóan. Ha akar, majd vesz. Szerintem a másik se várja el, hogy a párja állandóan adjon valamit. Nem az ilyenekkel kéne kompenzálni azt, amit ingyen is meg lehetne tenni, pl. ölelés, meghallgatás, odafigyelés.. stb.


Nem a kis ajándékokon múlik az egész kapcsolat.

2019. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az ajándékok kellenek, van akinek a szavak, van akinek az érintések, és van akinek az élmények. Kinek mi. Mások vagyunk.
2019. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!