Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használt ki a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használt ki a lány?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedtünk. Megszerettük egymást, vagy legalábbis én őt, és ezt érezte is tuti. Aztán egyik pillanatról a másikra semmi nélkül felszívódott.

Neki nem rossz érzés az hogy szó nélkül lelépett, úgy hogy tudta hogy én megszerettem, sőt még ajándékokat is kapott tőlem?

Az ilyen lányoknak nincs lelke? :/


2019. dec. 27. 09:49
 1/9 anonim válasza:
78%
Erre így elég nehéz válaszolni, de nekem elsőre az ugrott be, talán neki túl sok voltál, ő még nem ott tartott, ahol te, még ismerkedett volna, és azzal, hogy elhalmoztad ajándékokkal, úgy érezte, „lerohanod”.
2019. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

De van lelke, csak idegesítette, hogy nyomultál. Talán jelezte korábban is, hogy sok vagy neki, de te nem vetted a lapot.

Igen, tisztességesebb lett volna, ha nyíltan megmondja, hogy ne fuss utána, de te akkor is ugyanennyire ki lennél akadva, úgyhogy a lényeget tekintve mindegy.

2019. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Mi a különbség a nő ès a férfi között?

Az egyik dolgozik, a másik a nő?

És mi az a nyugdíj?

A nyugdíj az, amit a nők az esküvőjükkor, a férfiak a halálukkor kezdenek el.

2019. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

"megszerettük egymást"...

Atya ég...


Az ilyenek öncentrikusak, EQ szintjük alacsony (nemhogy a többi).

S ott a pont: "lány" nem pedig (igazi) nő.


+ Nem lehetett olyan hosszú az ismerkedés.


(Bár én mondjuk kiolvasom a màsikból fél óra alatt is, hogy milyen ember.)


Ideje nem egy πnàt látni rózsaszín köddel, hanem a veled szemben ülő embert emberként megismerni, majd ugrani tovább, ha úgy alakul.


Hàny éves vagy?


+ Nőként mondom:

Alap szabály, hogy nem halmozzuk el a másikat ajándékokkal. (Főleg nem πcsàkat).


Egy rendes ember az együtt töltött időt ezerszer jobban értékeli, mint az anyagi javakat.


(Részemről az idő az első legfontosabb kincs, hiszen ha nem lenne:

Nem tudnék alkotni, nem tudtam volna vállalkozásba kezdeni, majd nem tudtam volna elég szabad időt kialakítani, amik kellenek: páromra, magamra, családra, utazásokra, tovább fejlődés és fejlesztésre. Kapcsolat teremtésre minden formában.)

2019. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert sajnos vannak olyan emberek, akik csak kihasználnak. Az a legfájóbb, ha a te komolyan veszed a szeretetet és a szerelmet, nagy betűvel, a lelkedet adod - ő pedig csak kihasznál.


Csak pénz kell neki, egy jobb pozíció általad, gyerek vagy akármi, amit csak ő elképzelt. Ehhez megjátssza magát, ideig-óráig kedves, szeretetet és szerelmet hazudozik, játszik, de azt a legnagyob elánnal. A valóság a legfájdalmasabb: te csak egy eszköz vagy a kezében az önző céljaihoz, és a legnemesebb, legszebb érzéseidet is porrá zúzza, ha kell, ezért. Általában erősen pszichopatoid vonású, kíméletlenül önző, nárcisztikus emberek szoktak ilyent művelelni, mindkét nemben.


A semmi nélküli felszívódás egyébként még mindig jobb, mint a csiki-csuki, mézesmadag-huzogatós játék. Az őrületbe lehet vele az embert kergetni.

2019. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy a férfiak is jogosan dugják meg, aztán dobják a nőket, akik többet akarnak tőlük
2019. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nyomultam. Sőt nem szexelni akartam vele egyből hanem ismerkedni. De ő neki ez valamiért nem jött be.
2019. dec. 27. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:

"Megszerettük egymást, vagy legalábbis én őt" - hát ez azért nem ugyanaz.A "sőt még ajándék"-tól biztosan nem szeret meg, de kihasználásnak sem nevezném. Az volna az, ha veled maradna, további ajándékokért.

Hogy szó nélkül felszívódott az bunkóság, ne sajnáld!

2019. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert szerintük ezt megtehetik, mert nekik ez JÁR(médiában ezt hallják, mindenhonnan), meg minden más is JÁR. Te meg örülj, hogy őkelme szóba állt veled.

Megteheti.

2019. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!