Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapesten melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapesten melyik egyetemre járnak a legjobb nők?

Figyelt kérdés

Melyik az az egyetem, ahol csajok többsége jól néz ki, de ez ennyiben ki is merül és mellé sok értelem nem társul?

Illetve, melyik egyetemen találkoztatok a legtöbb olyan nővel, aki amellett, hogy szép is volt, mellé még értelmes is? Vélemény? Tapasztalat?



2019. dec. 27. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik közgazdász egyetem Corvinus, BGE
2019. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Jogon egyre több a szép, csak meg ne szólaljon lány.
2019. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ELTE pszichológia szakos voltam, olyan 95% lány volt az egyetem falain belül, többségében elég szépek (de nem az a kikent-kifent cicababa, inkább a normális, természetes szépség volt jellemző), és azért teljesen ostobákkal nem találkoztam az ott töltött éveim alatt, szóval szerintem inkább az értelmesebb lányok gyűjtőhelye volt.


A Corvinusról én is hallottam, hogy a butácska de szép lányokból van sok.

2019. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Azt elfelejtetted írni, hogy a kommentelők írják oda a korukat és a tudományos fokozatukat. Ne egy biztonsági őr mondja már meg, hogy egy közgazdás ostoba, köszi.
2019. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Corvinus, többi közgáz ahova járnak a divat, vagy "csak legyen valami papír, hogy én lehessek a CEO, XQT, CTO, AXR, MHT, FTC, vagy legalább is annak szeretője"


Értelmessel a nem divat szakokon találkozhatsz, az meg szerencse kérdése, hogy szép is. Aki szép annak általában csak "papír legyen" egyetem kell, a többit eléri a sunájával. Aki nem szép, annak kell valami jó szakma.

2019. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

"Melyik az az egyetem, ahol csajok többsége jól néz ki, de ez ennyiben ki is merül és mellé sok értelem nem társul?"


BTK, ÁJK


"Illetve, melyik egyetemen találkoztatok a legtöbb olyan nővel, aki amellett, hogy szép is volt, mellé még értelmes is?"


ÁOK, FOK


Az egyetem mindegy, a szak számít.

2019. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan h jó nő vagyok akk x egyetemre megyek 🤦🤦
2019. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nagyon sol intelligens lány külföldön tanul.

Ismerek többet akik ösztöndíjat kaptak és úgy tanulnak.

De külföldön is sok a fizetős, tehát olyan lány is akad, akit oda fizettek be.


Corvinus is fizetős libák gyüjtőhelye, meg aztán személye is válogatja.

Van aki azért megy el tanulni mert szükségét érzi az átadott tudásnak.


De ismerek olyan nagyon okos lányt is, aki csak rövidebb kurzusokra járt, hogy több talpon tudjon megállni.


Ismerek olyat aki nagyon sokat dolgozott egyetem mellett és közben az érdeklődési köre is megváltozott, ezért otthagyta.


Meg persze olyan lányok is akadnak akik inkább maguk szeretnek és/vagy tudnak tanulni ezért aztán inkább a maguk útját járni.

2019. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor már elemezzük ki azt is, hova fizetik be a szülők az ostoba fiúkat, hogy azért legyen valamilyen diplomája. Csak mert azért a helyzet az, hogy ott sem mindenki lángész.


Pl. a kérdező sem, különben nem kérdezett volna ilyen hülyeséget. A kérdés több sebből is vérzik. Kezdjük azzal, hogy a kérdező mitől érzi magát és a gyk közönségét kompetensnek annak eldöntésére, hogy kihez mennyi ertekelem társul, mikor a kérdés alapján erősen gyanítható, hogy a kérdezőhöz még annyi sem.

Aztán a szépség, intelligencia független egymástól. Bár a férfiak egy része a "jól néz ki" alatt a bombanő eszköztárának felvonultatását értik, nem pedig az egyszerű, természetes szépségét.

És akkor szerinted ki az, aki az összes szakot ismeri az odajárókkal együtt és valós véleményt tudni mondani.

A gyakorlatban ez új zajlik, hogy az xxx szakon tanulok ostoba qrvák, mert egy-kettőbe belefutott az illető: emlékszel a Julikára? És a Kittire?

2019. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szegedről tudok nyilatkozni, ott ÀOK, FOK, GTK, BTK, JGYPK. Pest elvileg Corvinus, ELTE, BGF. Biztos nem a VIK, BME. 😅
2019. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!