Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boszorkány_ kérdése:

Féltékeny vagyok a párom exére, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan rosszul esik bármikor is szóba kerül, olyankor mindig picit besértődök. Igyekszem ezt leplezni, tudom hogy gáz és tök felesleges mert már nem tartja vele a kapcsolatot. Viszont sokat mesélt róla és még néha most is. Pl amikor beszélünk a szexről akkor bevágja h az exszel ilyen meg olyan volt meg h hogy csinálta. Tudom hogy nem jelent neki semmit, mégis zavar ha szóba kerül. Vele 2,5évig volt (éltek is egymással), velem meg kb 4 hónapja van együtt. Más barátnője nem volt neki.

El fog ez valaha is múlni?

Próbálom elnyomni ezt az egészet de nem megy. Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?



20L, 21F


2019. dec. 27. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Majd ha agyilag felnősz, megérsz, akkor elmúlik ez a gyerekes viselkedés.
2019. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyerekes, engem is zavar. Igyekszem elnyomni ezt a dolgot, párom se tud róla.
2019. dec. 27. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kortól függetlenül bármikor rátörhet az emberre. Sajnos nem érzed magad elég jónak a párodhoz.


Az viszont nem normális, hogy veled van, de az exéről beszélget.

Ez rettentő sértő és fájó az aktuális partnernek. Ha szeretünk valakit ilyet nem teszünk.

2019. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos előfordul. Nem is egyszer említette azt meg hogy hányszor csinálták egy nap meg hogyan, milyen pózokban. Közben meg velem inkább sorozatot néz, hiába közeledek felé "úgy". Ezt már megemlítettem neki hogy zavar, de csak megsértődött rajta.
2019. dec. 27. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne hallgass az 1#esre

Nem gyerekes viselkedés, a multat lekell zárni!

Ki a fa*sz kiváncsi az exre?

2019. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyszer is téma lenne a szex az exbarátnővel, akkor ő lenne az exem.

Nem normális, hogy erről beszél.

2019. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok gyerekes, abból már kinőttem, de azt egy férfitól sem viselném el, hogy a korábbi partnerével való szexuális élményeit hallgassam. Ez mindenkinek a magánügye és ne vigye másik kapcsolatba, mert nagyon bántó tud lenni.

Ha meg valamit másképp szeretne veled az ágyban, azt más módon is lehet közölni, mondjuk őszintén megbeszélni (ex bevonása nélkül), hogy ki, mit szeret.

2019. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben sincs az exemet emlegetni a párom előtt ha tudom hogy rosszul esik neki. A te párod élvezi hogy szenvedsz.
2019. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Velem is hasonlóan van/volt. Több mint 2évig volt az exével és tudom hogy nagyon szerette. Aztán csúnyán lett vége. Majd kb félévre rá jöttem én. Vitáknál előjött h még szereti stb, ezt pedig szakitás követte. Majd egy hónap után újra vissza jött. Azóta eltelt 2 év. Már jó ideje nem kerül szóba az ex, kivéve ha én hozom fel. De még ugyanúgy időnként féltékeny vagyok a múltjára. Pedig a csajjal már évek óta nem beszéltek. Egyszer valamikor biztos el fog múlni. Valószínűleg akkkor amikor a kapcsolat arra a szintre jut majs mint az előző kapcsolata.

21/L

2019. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy ez még aktuális e,de én is baromira féltékeny vagyok a párom exére...9 hónapja vagyunk együtt és már attól nagyo féltékeny leszek ha arra gondolok hogy azelőtt ők lefeküdtek, stb...szerintem ez nem attól függ hogy még nem nőtt fel az illető... én is próbálok ezen változtatni de nem tudok, folyton féltékeny vagyok és félek hogy elveszítem. Szóval nem vagy egyedül ezzel a féltékenység dologgal.
2020. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!