Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a foglalt férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a foglalt férfiak akkor nem beszélnek egy nőnek a párjukról, szinte meg sem említik, ha akarnak valamit az illető nőtől?

Figyelt kérdés

Sokszor megfigyeltem, hogy azok a foglalt férfiak, akik hajtottak egy numerára egyszerűen nem beszéltek, nem emlegették a párjukat, vagyis tudomást sem vettek róluk előttem. Ha beszélnek programokról, a napjukról, az asszonyt mindig kifelejtik....

Természetesen nem vadidegenekről van szó.


2019. dec. 27. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel engem nem akarnak állandóan lefölözni foglalt férfiak.
2019. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, én is tapasztaltam hasonlókat. De az is jellemző, hogy éppen beszélnek a feleségről, de csak negatívan (nincs szex, házi sárkány, ilyen-olyan).
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, vagy panaszkodnak az asszonyra megállás nélkül.
2019. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: Igen, ilyen is volt, de általában inkább az van, hogy igyekeznek meg sem említeni a párjukat maguktól.

Szóval mondhatjuk azt is, hogy aki nyíltan beszél az asszonyról, arról tudom, hogy nem akar semmit.

2019. dec. 27. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valóban így csinálják. Azt a látszatot keltik, mintha egyedül lennének. Nálam otthon ez és ez van, én ide meg oda járok bevásárolni stb, holott náluk, meg járunk lenne a helyes megfogalmazás. Nagyon gáz. A párom ezt akkor csinálja, ha volt kapcsolata alatt tortént dolgokra utal, de azt nem is bánom, mert utálok exekről hallani.
2023. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!