Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes a másik félbe, érdemes azért megpróbálni a kapcsolatot? Beleszerethetek még később? Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
és mióta ismeritek egymást?
2019. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem régóta, ezért is gondolkozom nagyon. Társkeresőn ismertem meg.
2019. dec. 27. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért csak filozol rajta. Mi az ami vonz benne? Hány évesek vagytok?
2019. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 30, ő 31 éves. Emberileg passzolna, de a vonzalom nem igazán jön. Nem akarom elengedni se, de bizonytalan vagyok.
2019. dec. 27. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy nem vagy szerelmes. A szerelem egy alacsony szintű, egós csimpaszkodás. Gyerekként még érezhetünk szerelmet, de a felnőttek életében nem kéne jelen lennie. A helyét a feltétel nélküli szeretetnek kéne átvennie.
2019. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én sem vagyok szerelmes, soha nem is voltam a jelenlegi páromba. Reménykedtem, hogy hátha majd megszeretem, de rájöttem, hogy semmit nem lehet benne szeretni. Miért vagyok vele? Szànalomból.
2019. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább még ismerkednék 1-2 hónapig vele. Nem kell kapcsolatba rohanni azonnal.
2019. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalomból? Miért, szerinted ezzel neki jót teszel? Elveszed az idejét és esélyét annak, hogy találjon valakit akivel viszont szeretik egymást. Ez inkább a te kényelmedről szól. Lehet, hogy egy szakítással rövidtávon megbántunk valakit, de hosszútávon a legtöbb amit tehetünk, hogy elengedjük, hogy megtalálhassa a boldogságát.
2019. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, nem hiszem, hogy bele fogsz szeretni. Én is így voltam, de bebeszéltem magamnak, hogy szeretem. Közben csak jó volt vele, minőségi életet biztosított, kellemes társaság, intelligens férfi, nagyvonalú, figyelmes a szexben is. Viszont a kémia sosem volt meg, a szerelem sem. Hogy érthető legyek, szerettem, mert jó ember, szerettem, mert szeret engem, de ennyi, ez nem szerelem volt a részemről. Mégis hozzámentem (ő szerelemmel szeretett, engem akart élete párjának.) A baj ott volt, hogy két év házasság után derült égből jött a szerelem, mással. Borzasztó volt, amit átéltem, nem ragozom. Végül elváltunk, de borzasztó volt a szemébe nézni. Azóta a szerelmemmel vagyok, már 5 éve. Teljesen más a két érzés. Kívánom, hogy megéld majd.
2019. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!