Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megtetszett volna neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátság extrákkal típusú kapcsolatom. Jól mükődött...eddig. Nem voltak elvárásaink, bár nekem, mint nőnek, jöttek érzések is. Erről nem tud. Úgy tűnt, hogy az utóbbi időben szintet lépne az egész, szüleit szerette volna bemutatni, de nem értettem, milyen szinten. Mindegy is, mert aztán nem jött össze a dolog. Aztán meglátta a legjobb barátnőm, aki külföldön él és az ünnepeket nálam töltötte. Egy este egy bárba keveredtek, én aznap nem mentem, fáradt voltam, korán feküdtem. Először csak megnézte magának jól a lányt (amúgy ismeri régebbről személyesen, de nem közelről), aztán küldött neki egy italt és bejelölte facebookon. Nem írt rá, semmi egyebbet nem tett, csak másnap feltünt nekem, hogy megkérdezi, hogy hogyan töltjük a karácsony esténket, családdal vagy bárban...máskor ilyet nem kérdezett, ha ott voltam rendben, ha nem, akkor is. Megtetszett neki a lány? Tőle nem tudom megkérdezni, mert nem akarom, hogy tudja, hogy tényleg érdekel...
2019. dec. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Lehet.
2019. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tudom tanácsolni, hogy edd meg amit főztél.
2019. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2019. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!