Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhető hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhető hosszútávon egy rendmániás férfi, ha együttélésről van szó?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent pontosan? H képzeljük el?
2019. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Számomra nem.
2019. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindent elpakol utánad, de nem koszos edényekre gondolok, mert azt nemis hagyok magam után, hanem akár használati tárgyakra. Kb olyan a lakás, mint egy kiállítóterem, mindig mindennek a helyén kell lenni. Heti 3-4 porszívózás, mindent élére hajtogat meg ilyenek. Én is szeretem a rendet, de ezt már betegesnek gondolom.
2019. dec. 27. 19:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kényszerbetegség, nem?
2019. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Beteg allat. Kezelesre kuldjed....
2019. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném el. Lakásban szeretek élni, nem kiállítóteremben.
2019. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mamám is ilyen, de ő olyan, hogy napi 4x söpör fel, és nem ülhetsz bele az ülőgarnitúrába se, mert összeráncolódik a huzat. :D

Valamennyire én is ilyen voltam, de már felülemelkedni rajta, megtanultam megengedőbb lenni.

2019. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Rend- és tisztaságszerető férfi vagyok, de ez beteges. Egyértelműen kényszerbetegség. Egy ilyen emberrel éppúgy idegőrlő lehet együttélni, mint egy igénytelen prolival.
2019. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdekelne h magával kapcsolatban "mit nemtud tisztába tenni". Szép a magyar nyelv. Javasolnék neki pár alkalmat egy kineziológusnál.
2019. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az agyaban kellene rendet tenni! En megkerdeznem tole h ez miért olyan fontos? Meg h nem talalja e gaznak.De ha nem valtoztatna kivagnam mint macskat....


Nem gond ha te is ilyen rendmanias vagy.

2019. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!