Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak van olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak van olyankor lelkiismeret furdalása amikor kihasznált és játszott a fiú érzelmeivel?

Figyelt kérdés

Nálam az volt hogy teljesen úgy csinált a lány, mintha megszeretett volna, aztán talált mást. Persze jól ki is használt, hülyére vett, és teljesen a lelkembe taposott, hazudozott. Úgy hogy közbe én semmi rosszat nem tettem neki.

Meg még történtek undorító dolgok, ami miatt még szarabbul érzem magam. Ha valakinek leírhatnám privátba, az nagyon nagyot tudna segíteni, mert már napok óta nagyon szomorú vagyok, enni alig akarok, állandóan arra gondolok hogy miért volt jó ez neki. Túl érzelmes vagyok, így nagyon nehezen tudok túllépni ilyen dolgokon. Örülnék ha valaki meghallgatna:)


2019. dec. 27. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Általában nincs nekik.
2019. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit számít? Mag akarod sajnáltatni magad?

Húsevő a csaj és kész! Megkóstoltad te is és ennyi!

2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális nőnek van, de nem is csinál ilyet random.


Ennek nincs, aki veled szórakozott. Tanulj belőle, emlékezz milyen volt, tanuld meg felismerni és kerüld el. Van egy réteg aki nekivaló az ilyen "dzsörzisór" klón férfiak, mert nekik ugyanúgy nincs lelkiviláguk, illenek egymáshoz.

2019. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan, engem érdekel mi történt :)
2019. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!