Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátom péniszével h ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

Azt mondja h mikor feláll neki akkor néha olyan érzés mintha vmi forró ólmos folyadék akarnak feltörni neki onnan... Amikor meg csak úgy alap helyzetben fáj neki akkor olyan mintha egy tűt forgatnának benne... :S Segítsetek kérlek! Mit lehet ezzel tenni és miért lehet ez?? Nem túl gyakori de nem is túl ritkán fáj neki. Nem tudom számít-e de szex közben gumit használunk, így azt hiszem fertőzés nem igazán lehet szextől. :S

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2010. júl. 20. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vágjátok le neki... ami nincs, az nem fáj.
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
urológus.
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább egy orvostól kérdezzétek meg!
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés komoly, akkor orvos. Itt nem tudunk betegséget gyógyítani.
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne egyél mákot
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valami plusz spermaölőt nem használtok a gumi mellé? Mert engem a hüvelykúp (nem tudom milyen márkájú) mart iszonytatóan.
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem használunk semmilyen spermaölőt.

Nem azt kértem h betegséget gyógyítsatok hanem h ha volt már ilyen tapasztalat akkor ti mit csináltatok a javulás érdekében.

2010. júl. 20. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Én is csak a dokit tudom javasolni.
2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:S azért köszi.:)
2010. júl. 20. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tapasztalatunk, és ha lenne is, ennek számtalan oka lehet. Ezt így innen nem tudjuk eldönteni, hogy a pasidnak konkrétan mi baja. Lehet organikus, szervi oka, lehet valami bakteriális vagy vírusos fertőzés eredménye, de lehet akár pszichés ok is.
2010. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!