Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes látleletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes látleletet felvetetni? A háziorvoshoz menjek? Bíróság kinek ítéli a gyereket?

Figyelt kérdés

Elég sok pofont kaptam már ebben a kapcsolatban, de egyiket sem tudom bizonyítani, mivel nem voltak nagyok, és nem szaladtam orvoshoz, mert mire odaértem volna már nyoma sem lett volna. Ma viszont akkorát kaptam hogy a szemöldököm is feldagadt. Gondolom ez sem lesz 8 napon túl gyógyuló, de ha legközelebb ilyen történik mit tegyek? Egyből fussak a háziorvoshoz? Ő megtudja állapítani hogy nemcsak bevertem? Igazaból félévente egyszer történik ilyen köztünk a párommal, de mivel van egy gyerekünk, így ha egyszer szétmegyünk szeretném ha ezeket tudnám bizonyítani majd, hogy véletlenül se itélje neki a birosag a gyereket. (Fiúgyermek, és megmondta hogy elintezi hogy neki iteljek)

Vagy az ha engem bántalmaz nem elég indok hogy ne neki ítéljék? Rengeteg pénze van, akivel bárkit lefizet...

Nemtudom mit tegyek egyemlore ezekre válaszoljatok kerlek


2019. dec. 30. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Most is el ehetnek látleletet vetettni!

Feljelentés, bíróság. Így pláne nem ítélik neki a gyereket!

2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
És vajon mielőtt összejöttetek, vajon hány normális pasit kosaraztál ki, amiért nem voltak neked elég izgalmasak, belevalóak, pénzesek?
2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem a háziorvoshoz kell rohangálni, hanem összepakolni, és új életet kezdeni.

Nem is értem, hogy miért természetes az, hogy utáljátok egymást, mint a sz@rt, verekdtek, de együtt maradtok így is.

2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell háziorvos, elmész az ügyeletre. Nem tudja elintézni hogy neki ítéljék, ha a megfelelő körülményeket tudod biztosítani (lakás, ellátás).
2019. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!