Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon szeretnék összejönni egy srácal.

Figyelt kérdés
Nah szóval... nagyon tetszik egy srác! Egy házibulin majdnem összejöttem vele, de sajnos kiderült, hogy van barátnője! Az óta szakitottak... és én szeretnék vele összejönni, de nem tudom, hogy hogy kezdjem...vagy mit csináljak...:( Szeretném a segitségeteket kérni...:)
2010. júl. 20. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Őőő... mégegy házib*zi? Akarom mondani... buli? XD
2010. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Első lépésben tanulj meg helyesen írni, aztán mondjuk találkozzál a csávóval és mondjad meg neki h mi van. -_- Kreativitás mindörökké
2010. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

:d az én kérdésem a következő: mit keres a fogamzásgátlás topikban?

ha meg tetszik, akkor ismerkedj meg vele, erre nincs recept, hogy hogy kell csinálni, vagy megérzi az ember, vagy nem. ennyi

2010. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sátánfattya te meg inkább ne írj ilyen k.urvára parasztosan, ja és a mondat végére pont kell elárulom.
2010. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22:52, te se kötekedj, mert megszólítás után meg vessző van. Kutyámajom!
2010. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jól van...! Itt most a kérdés-válasz számít...nem a hejesirás!
2010. júl. 20. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Upsz én csak a szerelem,szex kategóriába akartam tenni...
2010. júl. 20. 23:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Több választ nem kérek...! Köszönöm az eddig válaszoltaknak!
2010. júl. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!