Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön ez tényleg így megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön ez tényleg így megy?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy elvileg megyek dolgozni Hollandiába márciustól , mint CNC Gépbeállító és anyámék nem igen örülnek neki , hogy ki akarok menni mivel fiatal vagyok (24 éves) és próbálnak itthon tartani olyan hülye dumával , hogy mivel 6 hónapja ért véget az előző kapcsolatom ami 5 évig tartott és ha kimegyek ott nem fogok tudni ismerkedni senkivel meg az ottani lányok szóba sem állnak nekem max kupiba tudok elmenni ha nőt akarok majd meg ilyenek. Szerintetek tényleg esélytelen odakint ismerkedni magyarként ?

2020. jan. 1. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben beszélsz nyelveket egyáltalán nem esélytelen.
2020. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeket beszélnek szüleid, a nyelvet secc-perc alatt meg lehet tanulni, ha alatt az ember, S ha ismered a nyelvet, lehet ismerkedni.

Szüleid se nagyon éltek külföldön, ha azt hiszik szóba se állnak veled, biztos van olyan ember de legtöbben szívesen ismerkednek.

2020. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Semmi perc alatt meglehet tanulni a nyelvet mi? Meséljetek még!



Figyelj kérdező. Ha tudsz csajozni otthon, akkor külföldön is fog menni. Ennyi , semmi több nem kell hozzá. Ha nem megy a csajozás, akkor kint nagyon rossz helyzetbe leszel.

De én azt tudom csak ajánlani hogy mindenképp menj külföldre dolgozni, még fiatal vagy. Kapd össze magad anyagilag, lehet közben párt is találsz. Ha nem , és egyedül érzed magad, akkor meg pár év után hazamész. Pénz már lesz a zsebedben.

2020. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha kinti viszonylatban is normálisan keresel, és saját bérelt lakásban laksz, nem 4-5 másik emberrel együtt, jól beszéled a nyelvet, és itthon sem volt gondod a lányokkal, akkor lehet kint is kapcsolatod.
2020. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj mindenképp, ez teljesen frankón hangzik, most vágj bele, és húzz le 2-3 évet jól keresve, akkor is ha épp nem csajozol be. Utána itthon sokkal jobb esélyekkel indulsz.
2020. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Már az egy röhej, hogy 24 évesen túl fiatalnak tartanak. Menj ki, láss világot. A holland csajok nem fognak szóbaállni veled. De lesznek ott magyar, lengyel, szlovák, stb csajok. Azok nagyon is szóbaállnak majd veled. Sok sikert!
2020. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyugat-Európa lakosságának fele már bevándorló.
2020. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy írták a hollandokat felejtsd el, nem egy magyar gépbeállítóval fognak leállni. De a kelet európai lányokkal nyugodtan tudsz, ők sztem sokkal jobbak is mint a hollandok..
2020. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én magyar lányként mikor külföldön éltem, helyi párt kerestem. Nem a pénz miatt, hanem mert tartós kapcsolatot kerestem, nem olyat aki kijön x időre megszedni magát, aztán odébbáll. Bár most újra külföldön élek, és magyar a párom, de ez már más, mert együtt építjük a jövőnket.
2020. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

A szüleid szerintem nem voltak még Hollandiában. Nem zárkózottak azok a lányok, hogy finoman fejezzem ki magam.

Gépbeállító az meg a gyári munka egyik csúcsa, itthon is szarrá fizetik, ott még inkább.

Nekem is van 24 éves fiam, hát nagyon nem az én gondom, hogy miféle társkapcsolati, vagy szexuális élete van, az abszurd.

Már csak azért is menjél, hogy kicsit essen már le nekik, hogy felnőtt a gyerekük!

2020. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!