Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ismerkedés során nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedés során nincs meg a vonzalom sem, attól még érdemes megpróbálni a kapcsolatot ha jól megértjük egymást? Beleszerethetek még? Jöhet kapcsolat közben a vonzalom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha 2 ember kedveli egymást, jól kijönnek de nincs köztük kémia, nincs vonzalom stb azt hívják barátságnak.

Egyébként én hiszek abba hogy ez fokozatosan is kialakulhat csak nem kell átesni a ló túloldalára.

2020. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem, vagy csak baromi ritka!
2020. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Ahogy az első írta ez inkább barátság felé hajlik, de rengeteg történetet olvastam már ahol barátságból szerelem és párkapcsolat lett. Ebből még lehet vonzalom, főleg ha tudatosan is tesztek érte (randik, fizikai kontaktus, stb, például ha elkezdenétek smárolni máris máshogy néznétek a másikra, beindulnának a hormonok, stb)
2020. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Először inkább csak barátok legyetek, ha egyenes kommunikáció mellett ez mindkettőtöknek megfelelő. Egy ősi indiai mondás szerint az erős, tartós, igazi szerelem szunnyadó és lassan mutatja meg magát.
2020. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmi/párkapcsolat ebből nem lesz.
2020. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fizikai vonzalom hiányzik vagy a lelki?
2020. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A fizikai biztos, a lelkit nem tudom.
2020. jan. 1. 21:24
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek abban, hogy ha van egy kaja, ami nem ízlik, akkor ha elég sokáig eszed akkor ízleni fog. Maximum már nem lesz olyan szörnyű mint az elején.

Ha mondjuk egy lakatlan szigeten lennétek akkor nincs más alapon lehetne ilyenben gondolkodni, de amúgy nem látom sok értelmét.


A párkapcsolat attól az, mert van kémiai visszacsatolás is. Ha nincs ez meg, akkor ahogy mások leírták, az haverság, barátság.


Nem lépném át a Rubikonokat, ha egyszer jön a testi vonzalom rész is valamelyik fél irányából akkor az más de erőltetni ezt, szerepet játszani szerintem felesleges.

2020. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni, azok alapján nem. Volt, hogy megpróbáltam, adtam esélyt a dolognak, de nem lett jó vége. Ha valakinek a közelében, főleg ha esetleg már meg is érintett, nem jön az "úgy csókolóznék vele"-érzés, abból nekem nem lesz semmi...
2020. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Plusz ha valamilyen oknál fogva mégis párkapcsolat lenne és a másik fél valahogy tudomást szerezne arról, hogy nincs az egyik részéről fizikai vonzalom az már nagyon kínos, jóformán sértő.

Ha én a férfi lennék akkor biztos megmondanám a nőnek, hogy ezt így ne.

2020. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!