Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezek után mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek után mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 srác akibe nagyon szerelmes vagyok.

Ő is régebben szerelmes volt belém azt nem tudom, hogy most is szeret-e engem.

De mostanába egyre kevesebbet beszélünk.Msn-en is én írok rá mindig. Ő csk néha.

Most nem tudom ezek után mit tegyek?

Nem tudom elfelejteni őt. Viszont közeledni sem merek. :S

Reménytelen ugye? :(


2010. júl. 20. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keresztneved nem V-vel kezdődik ugye ?
2010. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha ő nem ír rád, akkor valószínüleg vagy el akar felejteni, vagy már elfelejtett (mármint a szerelem érzés miatt. nem szó szerint, hogy nem emlékszik rád)
2010. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem
2010. júl. 20. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:

És nekünk kéne a csávó fejébe látni?


Kérdezd meg tőle, IQ harcos!

2010. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmel mi is így voltunk. Csak én teljesen érzelmetlen vagyok álltalában. Ezért én soha nem írtam rá. De ő mindig rám írt. És össze is jöttünk.
2010. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem
2010. júl. 20. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ha tul sokáig huzol szrelmet vagyis tul sokáig szeretsz vkit reménytelenül egy ido után már elhalványulnak az érzések
2010. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ez igaz :S

de most nem tudom mit tegyek..

már semmit sem tudok igaz?:S

2010. júl. 20. 23:39
 9/12 anonim ***** válasza:
jajj.mond meg neki hogy mit érzel íránta.ne félj:)
2010. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ááá... gyerekek... ha egyszer végre szerelmes vagy akkor tegyél meg érte mindent. Később ünnep lesz ha ilyet érzel. Ha beléd volt zúgva akkor az nem tűnik el nyomtalanul (kivéve ha nagyon megaláztad) és ha lehetőséget lát megint megbolondul. Legyél nagy lány és csábítsd el, vagy mondd meg neki. Ha nagyon baszari vagy akkor igyál két felest és msnen írj neki ennyit amikor nincs bejelnetkezve: szerelmes vagyok beléd!

Akkor már mind1 lesz. De jobb lenne, ha nem msnen élne a generációd, hanem a való világban. Támadd le, csókold meg. Ugorj rá...

Egyet ne inálj: NE TÖKETLENKEDJ :DDD Légy férfi, még ha lány is vagy :DDD

Sok sikert

2010. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!