Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idióta voltam és kis nyomozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióta voltam és kis nyomozás után lecsekkoltam a párom exét, most meg persze szarul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy hosszabb kapcsolata, amiből aztan szakítás lett, de tudom, hogy a párom komolyan gondolta a dolgot, simán el tudta volna képzelni vele az életét meg a családalapitást.

Abszolút semmi okom nincs feltékenykedni, mert kérdés nélkül sosem beszélt róla, nem adja jelét, hogy nincs túl azon a kapcsolaton, a tetteiből abszolút érzem, hogy szeret, ráadásul a nő azóta házas.

De ugye női kíváncsiság, megtaláltam facebookon és persze baromi szép.

Az eszemmel tudom, hogy engem is szépnek talál, hiszen nem véletlen kezdeményezett nálam és van velem, a szexuális életünk is teljesen rendben van.

Én totál szerelmes vagyok, úgy érzem megtaláltam a tökéletes embert, el tudom vele képzelni az életem.

És most meg folyton az jár a fejemben, hogy a másik lány mennyivel szebb volt, hogy mennyire szerethette, biztos jobb volt vele az ágyban, mint velem, és egy ilyen bombanő után kénytelen velem beérni. Holott tudom, hogy ez egy baromság és csak saját magamnak generálom a problémát.

Hogy lehet ebből a baromságból kikeveredni? Hogy tudom ezeket a gondolatokat, amiknek totál semmi alapja nincs, kiverni a fejemből?


2020. jan. 2. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kérdezd meg tőle.

Nem te vagy az első nő akinek kisebbségi komplexusa van az ex láttán.

2020. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hogy megnézed a facén az nem nyomozás.

Hogy azt hiszed a szépség még a szex a párkapcsolat tartalma az tényleg baromság.

F.

2020. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
nem biztos, hogy jobb volt az ágyban :D
2020. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Nyuszika megy látrát kölcsönkérni a rókától.

-- Biztos nem fogja ideadni, egy szemét morfondírozik.

Becsönget.

Ajtót nyit a róka. Parancsolj nyuszika.

Baxd meg a q.va létrádat csúszik ki nyuszika száján.


Nincs problámád? Csinálj magadnak.

2020. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Nyeld le a békát, próbálj mással foglalkozni. Velem is megesett már (mondjuk nekem kb. mindentől kisebbségrendűségi érzésem van) de idővel halványodik a "trauma" :D

Mondjuk köszi, mot eszembe jutott, hogy az exének 15 millás verdája volt.

2020. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
# 5 akkor legalább a farka nem volt nagy D:
2020. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Saját magadat saját magad tudod felépíteni, pl ilyen dolgokkal is. Azaz rájössz hogy hibáztál valamiben. Nem kell a másikon rúgózni, te legyél ott amikor kell.
2020. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
75%

A feleségem összes exe mind külsőleg, mind egzisztenciálisan, viselkedésben messze jobb volt mint én.


Mégis engem vàlasztott.


Innentől kezdve nem érdekelt, hogy miért. Lehet, hogy a dumám miatt, vagy hogy nem istennőként kezelem. :)


Téged se izgasson.


Valamiben jobb vagy, mint az exe. :)

2020. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
#6 hülye vagy:D arra ha rákérdezek és kiderül, hogy nagyobb vagy esetleg még tudta is használni instant összeomlás :D jobb minél kevesebbet tudni.
2020. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat hogy a fészen kis dögös pitsa mosolyog arányosan, az életben meg egy fehérboros saválló alkoholista 2 liter/nap igénnyel...
2020. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!