Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderre megéri regisztrálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre megéri regisztrálni?

Figyelt kérdés
Milyen pasik vannak? Vannak azért normálisok? Tapasztalatok?

2020. jan. 3. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem negativ tapasztalat van nem tinder hanem más oldalról bár nem sokáiga voltam fenn! 25F
2020. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ott ismertem meg a férjem. Volt egy pár hónap amikor belefutottam olyanokba, akik köszönés helyett szereted az anált és a stb, de nekem nagyon is pozitívan zárult ez a társkeresés.
2020. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Vannak fenn jó pasik, igen. Ha másért nem azért megéru regisztrálni mert szórakoztató még ha nem is jön össze kapcsolat. Erre sem szabad ráfeszülni és túl komolyan venni, de lehet azért szerencséje az embernek.
2020. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol van az inger küszöböd.. Lazán persze, a 100. hülye után nem kell megundorodni az ellenkező nemtől. 50-50%, hogy bejön, nagyon jóindulatúan.
2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A normális az aki nem a körözési fotójával regisztrál de azért balra húzod (esetleg jobbra de a keretszűkítés után, illetve ha akkor ír amikor épp nem tőle várod az üzit szétválsz tőle). Aki tényleg bejön neked azzal úgy jársz mint átlag srác veletek nőkkel: kár ráizgulni a témára mert aligha lesz valami, hiszen igencsak nagy a merítési lehetőségük
2020. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, vagy átlag feletti kinézetű férfi akkor igen. Ha nem esel egyik körbe sem akkor csak önbizalomlehúzás.
2020. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!