Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinder használatához milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder használatához milyen adatok szükségesek?

Figyelt kérdés

Gondolok én arra hogy fog-e értesítést küldeni bárkinek hogy én azt használom? Pl úgy mint ha a facebookra regisztrál egy ismerősöm akkor arról én kapok egy értsítést.


Van bármi ilyen fajta dolog?


Facebookkal/ instával mindeképpen össze kell kapcsolni?


2020. jan. 4. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudsz facebook nélkül is regisztrálni telefon számmal , akkor csak egy becenév kell, és az születési dátumod.
2020. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

> Nem tudsz facebook nélkül is regisztrálni telefon számmal

Az megvan, hogy amit leírtál, azt pont az ellenkezőjét jelenti annak, amit (valószínűleg) szerettél volna, ugye? Központozás, emberek.

2020. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudsz telefonszámmal is, de ha Facebookal nyomod akkor se posztol semmit, senki sem kap értesítést, titok marad.


Instagram, Spotify opcionális, azt már regisztrálás után tudsz összekapcsolni ha szeretnél.

2020. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!