Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit ez zavar, ne válaszoljon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit ez zavar, ne válaszoljon, kösz. Mely esetekben képzelhető el, hogy két európai harminc végi, vagy negyvenes felnőtt, lenyugodott nő szépen, szeretetben tudjon együtt élni a választott párjukkal egy fedél alatt egy jókora házban?

Figyelt kérdés

Rengeteg esetben tartanak két-három szeretőt is bizonyos (gondolom az átlagtól legalább kicsit jobban szituált) férfiak (de ott nincs semmi szerelem, semmi kötődés csupán testiség, szerintem ez nem szép), és sok olyan eset is van, melyeknél a nők tudnak egymásról.


Nem jóval tisztább/szebb, ha valódi érzelmek vannak egy kapcsolatban (még ilyen felállásban is), nem csupán kihasználás, és ha már úgyis tudnak a hölgyek egymásról (nyilván ehez erős érzelmek szükségesek és nem egy 100 vagy 200 négyzetméteres, hanem sokkal nagyobb ingatlan, magasabb kereset az eltartáshoz), akkor élhetnének egymás mellett is.


Tudom, hogy vannak olyan helyzetek, amikor a nők versenytársak látnak egymásban és megszólalhat idővel bennük a féltékenység, de mely esetekben nem történik ez meg? Nem ellenfelet, hanem elfogadó, gondoskodó, a családot erősítő társat látnak egymásban?


2020. jan. 5. 08:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak tippre mondom, de szerintem segít a dologban, ha mindkét nő biszexuális, és előbb voltak egymásba szerelmesek, mint hogy megismerték volna a férfit.
2020. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Ez Európában kivitelezhetetlen, mert az egyik mindig is le akarná alázni a másikat.
2020. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
2. Ez nem igaz. Ne a magyar mentalitàsból indulj ki...
2020. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Néhány esetben elképzelhető:


1. Ha legalább az egyik nőnek (de inkább mindkettőnek) hiányzik egy kereke, magyarul nem teljesen normálisak és fel se fogják mi van.


2. Amit előttem írtak, hogy leszbik is egyben.


3. Ha egyik (de inkább mindkét) nő olyan csoró, hogy rászorulnak arra, hogy a fickó eltartsa őket. Szóval érdekből megalkusznak és nem hisztériáznak.


4. Ha nem szorul rá egyik nő sem anyagilag, viszont gazdag a fickó, a nők meg olyan pénzéhesek, hogy képesek bizonyos ellenszolgáltatásért belemenni ebbe.


(Épeszű és becsületes nők viszont ilyenbe nem fognak belemenni.)

2020. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
5. Még az lemaradt, hogy akkor is elképzelhető, hogy ha két nő annyira ronda, kövér, stb, hogy más férfi bottal se piszkálná őket... Ők még belemennek esetleg, mondom esetleg!
2020. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De mégis miért? Pont erre tértem ki, hogy ez ne legyen! Hogy melyek azok az esetek, melyekben egymást nem "alázzák", hanem észreveszik a társukban az emberséget és az összetartást. Az egy irányba haladást, a másik kedvességét és azt, hogy a társuk őt segíteni is, felemelni van!
2020. jan. 5. 09:05
 7/25 A kérdező kommentje:

Az előbb ez lemaradt:


"Mert az egyik mindig is le akarná alázni a másikat."

2020. jan. 5. 09:06
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Engedd el, nem tudod megideologizálni a feleségednek, hogy miért költöztesd be a szeretődet a családi fészekbe.

A keresztény alapokon nyugvó társadalmakban évszázadok óta a házasság, 1+1 ember kapcsolata az alapja mindennek. Ezt nem lehet csak úgy kiirtani az emberekből.

2020. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

62 %-os láthatóan a dolog ellen levő (kifejezetten írtam, hogy csak olyanok írjanak, akiket ez nem zavarja, a többiek a lehető legjobban teszik, ha csendben meghúzódnak) ez hülyeség, amit beszélsz. Már ne is haragudj.


Nő vagy, van egy lány testvéred, vagy még inkább nagyon jó barátnőd, akkor te biztosan leszbikus vagy, sőt! Nem is szereted! Mintha nők között nem lehetne semmilyen érzelem és őszinte megbecsülés! Ezt most csúnyán elbuktad. :)


Ráadásul az egész internet tele van egymást ölelgető, láthatóan nagyon jó barátnők fényképeinek tömkelegével! Ők is biztos gyűlölik egymást... :DD

2020. jan. 5. 09:15
 10/25 A kérdező kommentje:

Még véletlenül se gyertek a kereszténységgel! Nem vallás topikban írtam ki a kérdést.


Akit pedig láthatóan zavar a téma:


"Ne válaszoljon, kösz."

2020. jan. 5. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!