Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonta vissza a lájkokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonta vissza a lájkokat?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, és a legutóbbi randi után volt egy kis nézeteltérésünk, fogta magát és az összes lájkot kivette a képeim alól, amit valaha is kedvelt. Ez miért volt jó? Szerintem eléggé gyerekes.
2020. jan. 5. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert like-ban gondolkodik, mint te!
2020. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Sok ideje volt, ha ezzel ráért pepecselni. Amúgy tényleg gyerekes viselkedés.
2020. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem like-okban gondolkodok, mivel nem jöttem rá az utalgatásaiból, hogy min sértődött ennyire meg, ez az egy amiből következtethetek, hogy ok, akkor ennyi volt ez a "kapcsolat".
2020. jan. 5. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kérdés annyira... INFANTILIS. Az ő viselkedése is, de ez a kérdés... Tényleg ennyire számít ez a bohóc lájkolgatás meg ilyesmik?
2020. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Mi volt a nézeteltérés?
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki, hogy nem dugópajtit keresek, ha ő azt keres, akkor rossz ajtón kopogtat (Normális stílusban közöltem vele, voltak erre utaló apróságok). Megsértődött a feltételezésen és ez volt a reakciója és hogy nincs kedve semmihez. Szerintem ha nem lett volna igaz, nem vette volna ennyire magára.
2020. jan. 5. 18:15
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
A kérdésben benne van a válasz: mert gyerekes a srác, ráadásul megsértődött egy kis nézeteltérés miatt.
2020. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

#6 Hát igen, az igazság fáj.. Ha tényleg nem dugópajtit keresne, akkor ezen rág be, hanem elmondja szépen, hogy komolyat akar és ezt látni fogod, mert bizonyítja is.

Ha pedig nem ez áll fenn, akkor se bánd, hogy ez történt, mert kiderült milyen kis értetlen, hisztis srác.

2020. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Ovis bosszú, de látod, mégiscsak hat. Foglalkozol vele.

Semmi sértőt nem mondtál, tiltsd le, aztán kész.

2020. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekes, ahogy ezt figyelni is az.
2020. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!