Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdemlem meg a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemlem meg a párom? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

A páromat nagyon szeretem de nem érdemlem meg. Azért nem érdemlem meg, mert megütöttem. Pontosabban nem is ez a megfelelő szó rá de nem tudom jól kifejezni. A leglényegesebb nem is ez.

Azért történt mert mostanában egyszerűen csomó minden rosszul alakul a kapcsolatunk szempontjából, én meg próbáltam volna javítani rajta de neki nem volt mindig olyan fontos, mint nekem. Amúgy végül kitaláltunk 1-2 dolgot, hogy mivel lehet legalább ideiglenesen megoldani... de nehezen ment a dolgok megbeszélése is. Mostanában az a probléma legnagyobb forrása, hogy nem szexelünk, én már régóta szeretnék vele de mindig van valami. Aztán hát egy ideje szegénynek mindig van valami egészségügyi baja, emiatt is nehezebb a kedvére tenni, szabadon találkozni. Ez még amúgy önmagában véve nem is lenne akkora baj, mert mindenkinek lehet baja, nekem is, másnak is. Ami, a szexhiány mellett, még nagyon frusztrál, hogy nem lehetünk kettesben normálisan. Találkozni tudunk de kettesben lenni nehéz. (Szülők, lakótárs... mindkettőnknél nehéz) Mostanában főleg étterembe mentünk vagy az egyetemen találkoztunk, ott ültünk le egy padra beszélgetni. Esetleg feljött úgy, hogy nem voltunk kettesben de nyilván annak más a hangulata. Ezek a dolgok összességében engem egyre jobban frusztráltak. Próbáltam szépen megbeszélni vele de akkor is az lett a vége, hogy felhúztuk magunkat mindketten, illetve nem is oldódtak meg a dolgok. Mikor meg teljesen higgadtan beszéltünk, akkor se lett jobb semmi. Szakmai sikerét közölte velem egyik nap és ahelyett, hogy vele örültem volna, nem tudtam örülni. Ez persze nem esett neki jól. Kapott egy olyan lehetőséget, hogy félévig kevesebbet kell bent legyen a munkahelyén mert olyan feladatot végez, amihez ez feltétel, ez most mindegy. Ő azt hitte örülni fogok, mert akkor rám is több idő lesz. Meg kettőnkre. Én meg nem tudtam örülni, mert hiába lesz több ideje, ha az egészsége nem lesz jobb meg nem lehetünk többet kettesben. Összeköltözésről volt már szó de az most így hirtelen nem menne.

Nem érdemlem meg őt. Igaz, hogy ő is lehetne megértőbb néha és foglalkozhatna jobban a problémákkal de már a napokban igyekezett ilyen téren is...

Igazából én már gondolkodtam azon, hogy szakítsunk, még mielőtt megütöttem, mert tudtam, hogy ez nem állapot nekem, hogy nincs semmi szex, hogy nem tudunk kettesbe lenni amikor jól esik... főleg utóbbi zavar.

Nem szakítottam vele mégsem mert amúgy én szeretem... őt magát szeretem, csak a körülményeket utálom. Azon gondolkodom, hogyan tehetném jóvá.

Bár nem értem miért van így is velem. Először megharagudott, aztán azt mondta, hogy nem akarna velem szakítani, szomorú volt, ő mindig optimista, bízik benne, hogy minden jó lesz.


A kettesben töltött időről: 3 helyen lehetnénk elvileg, én félig szüleimmel lakom, itt nem lehet, mert ide csak ritkán jön itt aludni meg szüleim mindig itthon vannak. Nála minden héten valamennyi napot kettesben lehetünk de bizonyos napokon ott vannak a szülei is és nem mindig megoldható úgy, hogy akkor menjek, amikor a szülei nincsenek ott de tény, hogy hétvégén gyakran megoldódott. Nekem van egy albérletem, ott egy lakótárssal lakok de ő meg mostanában mindig ott van. A párom egyik nap kitalálta, hogy menjünk fel, azt hitte kettesbe lehetünk de mikor mondtam, hogy ott a lakótársam, akkor ez elvette a kedvét kicsit. Úgy érzi, hogy zavarja a lakótársam, mikor ott van meg engem meg idegesít, hogy ott legyünk mikor a lakótársam is, mert már kicsit falra mászok a lakótársamtól. Bár elvileg amúgy se vihetném fel a párom, ott aludni vagy szex céljából végképp, mert benne van a bérleti szerződésbe, hogy nem lehet. Mondjuk más is van benne, amit elvileg nem lehet és mégse volt belőle gond. De ha fel is vinném, akkor is ott a lakótárs-probléma.


Szóval tudom, hogy szégyen, amit tettem. Mindez, amit leírtam már teljesen kikészített. Tudom, hogy ez nem mentség. Nem kellett volna "megütni" és örülni kellett volna vele együtt a szakmai sikerének de nem ment.


Ő azt mondja szeret és maradjunk együtt. Bízik benne, hogy ez egy átmeneti állapot. (Az, hogy nem lehetünk kettesbe, az hogy nincs szex, az hogy folyton beteg... )


Van olyan, hogy valaki annyira szeret valaki, hogy a rosszat megbocsájtja neki? És a körülmények számlájára írja?


2020. jan. 8. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért ütötted meg?
2020. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az idézőjeles megütés? Most megütötted, vagy sem? Mert papcsolaton beüli erőszak elfogadhatatlan, helyében erősen elgondolkodnék a közös jövőn.


Nem igaz, hogy nem tudjátok megoldani a szexuális együttlétet. Lehet szobát bérelni, vagy a lakótársaddal megbeszélni, hogy mondjuk szerda délután 2-6-ig ne legyen ott. Bezárod az ajtót és kész.

Nem csak este lehet szexelni és nem a megfelelő romantikus pillanatra kell várni, amikor minden tökéletes, mert akkor csak évi 1x-2x fogtok... Nyugodtan beszéljétek meg, hogy szeretkezni fogtok, még ha ez így kiábrándítónak is tűnhet, hidd el, amikor elkezdődik az előjáték, ez rögtön szertefoszlik.

2020. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Most valójában megütötted, vagy csak így jellemzed azt az állapotot, hogy nem tudtál együtt örülni vele, stb?
2020. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

A megütés után nem olvastam tovább.

Nem érdekel a sztori, ha megütötted akkor a kérdésedben benne van a válasz.

2020. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen azért ütöttem meg mert már annyira nem láttam semmilyen megoldást meg annyira úgy éreztem, hogy egy helyben toporgunk és fel is húzott, mikor a szakmai sikerét újságolta, mert tudtam, hogy attól még a többi probléma nem fog megoldódni. Valahogy úgy éreztem, már akármit csinálok, nem lesz jobb, már nem tudtam hogy fejezzem ki az érzéseim, mit tegyek hogy bármi változzon.

Meg tényleg, megbeszéltük már a dolgokat többször de általába nem jutottunk 1-ről a 2-re.

Végül tegnap este, egy veszekedés után nyugodtabban ültünk le beszélni... végül azt találtuk ki, hogy maximum találkozunk úgy hogy nem vagyunk kettesben vagy kiveszünk egy szobát vagy valami mást fogunk mi programunkhoz igazítani de igazából én tudom, hogy ha úgy lennénk, hogy közbe van ott más valaki is, az úgyse olyan. Elfogadnám jobb híján de szerintem egyikünk se lenne ettől tökéletesen boldog.

Amúgy 2-3 éve járunk.

2020. jan. 8. 14:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most aztán jól megoldottad a dolgokat, a nő helyében már otthagytalak volna.
2020. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

14:01 jól látja, hogy tényleg nagyon szerettük volna a tökéletes alkalmat. Régen jobban alakultak dolgok, neki kevesebb problémája volt az egészségével, jobban kettesben tudtunk lenni. Ez egy ideje ilyen.


A lakótársammal kizárt, hogy meg tudjam beszélni, hogy menjen el csak azért. Mostanában tanulni szokott főleg, persze 1-2 alkalommal elmegy valahova de azt meg előre nem tudom kiszámítani. Jelenleg én szüleimmel vagyok náluk és nem az albérletben de lakótársam gyakran meg se mondja normálisan, hogy mikor lesz otthon és mikor nem. Szerintem ezt megmondhatná. Nem mondanám, hogy hozzám igazítsa a programját de nem árt ha tudom. Igazából ő egy másik városban lakik, az egyetem miatt van albérlete.

2020. jan. 8. 14:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem derült ki, hogy mégis hogy nézett ki a szitu. Boldogan csicseregve mesélte a szakmai sikerét, aztán egyszer csak csattant egy csicskalángos? :'D
2020. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy komplett. Semmi masról nem írsz,csak arrol,hogy hisnyzik a szex. Vagy 8 feleképpen fogalmaztad ezt meg. Ha szeretnéd,akkor nem ez lenne a legfontosabb. Azt írtad,lehetne megértőbb,de te se vagy az. Ha beteg,ráadásul lakótárssal él,akkor nem tudod felfogni,hogy most perpill nem a nemiszerved lesz a legfontosabb? Meg ezért megütni? Fordulj orvoshoz,azt meg nem hazudd,hogy szereted. Az közel sem ilyen...
2020. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nemcsak a szex miatt idegesít ha nem lehetünk kettesbe. Egyébként is nagyon jó lenne úgy találkozni, hogy nem attól kell tartani, hogy kit zavarunk és kit nem. Meg jó lenne ha azt csinálhatnánk legalább pár hétig ami jól esik.

Nem ő él lakótárssal hanem én. Szerintem a lakótársamat az is zavarná ha a konyhában palacsintát sütnénk. ( mert azt is szoktunk, csak nem ott)

2020. jan. 8. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!