Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatot milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatot milyen esetben szüntetnél meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mikor először alányúlnék és csomagja lenne.
2020. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha elfogynak a tyúkok a tanyán
2020. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
ha közben összejönnék valakivel
2020. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha haza jönne a férje.
2020. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megunom/túl sokat képzelt bele/új és jobb jelölt/komoly kapcsolat van kilátásban.

Kb. ezek a lehetőségek.

2020. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat akar találkozni és elkezd balhézni ha valami nem jön össze, összejövök másik nővel és már nem fér bele, esetleg megunom kell a változatosság.
2020. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megunnám vele a szexet

Ha elkezdene ragaszkodni hozzám

Ha többet akarna

Ha kapcsolatot kezdene valamelyikünk

Volt egyébként több ilyen kapcsolatom elmondom miért értek véget:

1: a pasi elkezdett érzelmileg zsarolni, kötődni és kapcsolatra próbált burkoltam rávenni hiába szögeztem le az elején: mi soha nem leszünk együtt.

2: a pasi egyszercsak egy sporttáskával állított be hozzám, hogy ő most bizony egy ideig nálam fog lakni! Elküldtem.

3: a pasinak fogalma nem volt mit akar, egyik nap véget akart vetni az egésznek, majd megint keresett de volt hogy nem is szexelni akart csak velem aludni, megint eltűnt aztán előkerült, hogy ő nem vett eddig komolyan de most már inkább járna velem. Kinevettem és leépítettem.

4: a szex terén nagyon voltunk egy hullámhosszon, én halálra untam magam közben ő meg feszengett mert langyibban szereti, végül barátok maradtunk és teljesen el tudtunk vonatkoztatni ettől a kalandtól.

2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!