Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen lenne számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen lenne számotokra a tökéletes romantikus vacsora?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a párommal, holnap szeretnék egy kis meglepi romi vacsorát, hogy kissé felpezsdüljenek a dolgok. Számotokra ez hogy nézne ki? Milyen étel, és hogyan zajlana az este, stb?

Tippeket köszi előre :)


2020. jan. 8. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kellene tudni, hogy ő mit szeret. Készítsd el a kedvenc ételét és úgy alakítsd az estét amilyen a párod személyisége. Attól, hogy én leírom, hogy mit ennék és mondjuk annak örülnék a legjobban nem vagy sokkal előrébb.
2020. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok étel van, ami vágyfokozó. Gyorsan nézzél utána és olyat főzzél, aminek ilyen hatása van.


Én ezt szeretném:

munka után, fáradtan hazatérek, amikor benyitok félhomály uralkodik; a megterített ebédlőasztalnál két gyertya pislákol, a drágám az asztal szemközti végében ül egy nagyon elegáns ruhában (ami alatt szexi fehérnemű rejlik, de ezt persze ilyenkor még nem tudom) a háttérben nyugtató, romantikus zene szól halkan. Az asztalon egy üveg vörösbor és két vörösboros pohár. Töltök neki, koccintunk és iszogatunk. Közben felfedi a meglepetés vacsorát, aminek eddig csak az illatát éreztem. Veszek neki, szép lassan eszünk, közben beszélgetünk. Evés után még megisszuk a maradék vörösbort majd elhelyezkedünk a rekamiron, egymáshoz bújunk, ölelkezünk, a többit meg már a fantáziádra bízom.


Engem ez nagyon kitöltene.

2020. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es,teljesen igazad van.

2-es,nagyon jól hangzik, köszi :)

2020. jan. 8. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos h erre pezsdül? Mert ha nem akk baromi nagy pofára esés lesz és reggel jösz majd ide hisztizni h már nem is szeret stb.
2020. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy pont azt csinálom, amiket írtatok :) Az én páromat nyilván én ismerem, inkább csak ötlet gyűjtés meg vélemény kutatás a kérdés célja
2020. jan. 8. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ismered akk eleve tudod a választ a kérdésedre.
2020. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Húsleves, majd rántott hús sült krumplival, a desszert gesztenyepüré.
2020. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El tudnám képzelni. Innen nagyon-nagyon messze, egy Pavilonnak nevezett helyen, a kedvenc óceánom mellett. Kora este, lágy keleti szél... De a lényeg, hogy azzal a lánnyal történjen, aki számomra tökéletes. Ha már megszületett. 🤷🏻‍♂️
2020. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peca1000 ***** válasza:
100%
Hát, ha az asszony egy kirendelt Kombájn pizzával várna ( nem röhög, van ilyen, ès nagyon finom), ès süteménnyel, akkor vállveregetésen kívül mást is kapna tőlem :D
2020. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, de szoknya félében legyél bugyi nélkül, és desszertnek ülj fel az asztalra...
2020. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!