Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 év körüli férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körüli férfiak. Szerintetek mitől nő egy nő? Hogyan néz ki, hogyan viselkedik, milyen értékrendeket követ?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Attól, hogy nem kérdez ilyeneket, hanem visszamegy a konyhába.
2020. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

A képek önmagukért beszélnek:


[link]


[link]

2020. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nagy melle van! :)

Szerény, de nem örtékelési hibás.

Hűséges, a párjával szemben odaadó.

Alázatos, de nem megalázkodó.

Egyenrangú partner egy kapcsolatban, nem próbál meg uralkodni a párján, de nem is rendeli magát alá.

Logikusan és racionálisan gondolkodik, de nem szigorúan a komfortzónába bújik meg.

Rá lehet bízni feladatokat.

Házias. Nem fél megfogni és használni a seprűt.

Tud (és szeret) főzni .... szeret enni. Nem bio, meg GM, meg Norbi update, de nem is a fédisznót vekni kenyérrel együltő helyében bezúzó.

Igényes, de nem túl magasak az elvárásai (értsd: csinosan öltözik, de nem csak márkás cuccokat hajlandó felvenni)

Nem irányítják a barátnők vagy rokonok - önmaga hoz döntéseket.

DOLGOZIK!

Ragaszkodó, a féltékenységet viszont nem játsza túl.


Külsőleg minden pasi igénye más. Van aki a 40-esen is fitt, fitnesszes csajokat kedveli. Én személy szerint a csöcsös-faros csajokra bukok. Nálam fontos a nagy mell (nem véletlenül írtam az első mondatomban is). Nekem bejön a széles csípő, a vaskosabb comb, a pici pocak. Ez utóbbi szempontban szerintem nem keress általánosítást!

2020. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem férfias semmilyen területen, arra ott vagyok én.


Nőiesség, kedvesség, magas szintű érzelmi intelligencia -számomra ezek a legfontosabb belső tulajdonságok.


Külső jegyek tekintetében az átlagos vagy sportos testalkat szimpatikus, a túlsúlyos semmiképp, az öltözködés területén pedig az egyéni erősségek és gyengeségek ismeretében a hozzá legjobban illő stílus.

2020. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alap esetben úgy néz ki mint egy nő :) Fura mi?
2020. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3son csak rohogok,ezek az igények a csillagos égben vannak! Es te megfelelsz a nők altal felallutott hosszú listanak szupermen?
2020. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha van kiállása, szép, harcias, de tud szeretni is, és szép lába van.

[link]

2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem elegem lett a nőkből, nem hiszek már benne, hogy létezik hosszú távon elviselhető és megbízható, aki valóban társam lenne.


30f

2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!