Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hányszor szexeltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor szexeltek egy héten a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kort, időt is írjatok mióta vagytok együtt.

Illetve, hogy megfelelő-e ez nektek.

Nálunk heti 2-3 van, de néha kevésnek érzem. 23f-19l másfél éve vagyunk együtt



2020. jan. 12. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Fáradságtól,szabadidőtöl függ.Het1-3.De van hogy röpke kézimunka,vagy más egyéb.40+f-40+ N. 8 éve vagyunk együtt.
2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amióta gyerek van jó ha heti 1 összejön, de az orál az sokkal gyakoribb (csak én csinálom neki), mondjuk heti 4-5. ;)


Szülés után minden nap sz0pt@m, meg voltam veszve. ;)


Gyerek előtt majdnem minden nap. Kivéve hétvége, akkor dupláztunk.


35N+34F, 7,5éve együtt

2020. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, ez nyilván a felnőtt élettel jár. Ha fáradtak vagyunk vagy nincs rá idő akkor nincs. Ha átlagot kéne mondani akkor heti 3-4. De ez úgy átlag, hogy van amikor napi többször is és van amikor 1 hétig semmi vagy egy gyors pár perces reszelés van csak. Arra azért próbálunk figyelni, hogy legalább heti egy minőségi szex legyen.

Mindkettőnknek megfelel így, mindig is ennyi volt a szex mióta együtt élünk (8 év).

2020. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számolgatja a fene. De 3 napnál hosszabb kihagyás csak a szülések után volt. 31N, 33F, lassan 14 éve együtt.
2020. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk heti 3-4, de tőlem lehetne naponta is. Nem bánnám 😀 (pedig én vagyok a nő)
2020. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heti 3 általában. Ha megvan a mensi, akkor nincs behatolás, de akkor is gondoskodunk egymásról
2020. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

24 vagyok, lány.

Amikor távkapcsolatban voltam, és csak hétvégente találkoztunk, mindkét este csináltuk.

Amikor ebből a kapcsolatból futottam egy vígasz szexbe, amiből olyan se,veled se nélküled kapcsolat lett, akkor majdnem minden nap, vagy akár napi kétszer is volt. Egyetem mellett fél évig ez simán. Ma már dolgozom, azóta egyedül, de minden nap, vagy heti 3-5 alkalommal minimum lenne rá szükségem. Amikor megjön, akkor is szívesen játszom, behatolás nélkül.

Szerintem ez egy olyan dolog, amit megbeszélhetsz a pároddal és igazíthátjok egymáshoz az igényeket. Ha meg nem megy, és ez neked fontos, akkor maybeeeeee.. más lesz az igazi. Én nem hinném, hogy kibírnám évekig. Hűséges és lelkiismeretes vagyok, nem tudnám megcsalni, de nem hagyhatja, hogy kirágjam a küszöböt.

2020. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!