Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak azért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak azért vannak Tinderen match-eim, mert fizettem a prémiumért?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalataim alapján szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy ronda férfi vagyok.


Mégis amióta regisztráltam (kb. 2-3 napja) volt legalább 6-7 match-em. Ebből 1 eléggé bot gyanús volt, egynél azt éreztem, hogy szándékosan mindenkit jobbra húzhatott, szóval őt inkább nem is számolnám. A maradékból egy olyan lány volt, aki hajlandó volt beszélgetni, egyre pedig még nem írtam rá, de szeretnék, ez most nem is lényeges igazából.


A kérdés csak azért született, mert sok szintén ronda férfitől lehetett itt olvasni, hogy nem match-el velük senki. Lehet, hogy annyira vészesen még sem lennék ronda vagy csak szándékosan találnak be botok, hogy többet használjam az appot és rendszeresen előfizessek? (Csak előfizettem 1500 ft-ért az első upgrade-re, aztán le is mondtam, hogy ne legyen folyamatos havi szintű az egész.)


2020. jan. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez egész biztosan véletlen volt.
2020. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Két hétig cseréltünk a szexpartner csajommal..

Hogy nőként mennyire aránytalanul egyszerű szexre összeszedni egy pasit, az valami elképesztő:D


Totál kiábrándultam a tinderből.. meg, kb az összes társkeresőből. Annyira aránytalan, hogy az valami elképesztő, az igényekről meg ne is beszéljünk..

Kész kabaré mennyire "túl vannak árazva a nők ezen a piacon" a kereslet miatt. Nevetséges.

2020. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!