Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érti egyre kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érti egyre kevesebb nő mit kell csinálnia ahhoz, hogy megállapodhasson?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, ahogy 35+ éves nők panaszkodnak az interneten arról, hogy nem tudnak megállapodni, és általában valami olyasmit szoktak mondani, hogy "Itt és ott tanultam és itt és ott dolgozok, hogyhogy nem tudok megállapodni?". Hogyhogy nem jönnek rá ezek a nők, hogy az a probléma, hogy 35+ évesen akarnak csak megállapodni. ahelyett, hogy max. 35 évesen akarnának, és hogy ezen semmit sem változtat, hogy hol tanultak és hol dolgoznak?

2020. jan. 14. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
35 fölött már újrakezdés van a leggyakrabban, nem akkor kezdik a megállapodást.
2020. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
72%
Valamit valamiért!
2020. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
63%

Talán, mert nem olyan könnyű megállapodni, mint ahogy azt egyesek elképzelik. Jó, nyilván ha mindegy, hogy milyen a csaj/pasi, akkor tényleg könnyű megállapodni, illetve akkor is, ha nagyon jól nézel ki.

Ha átlagosan vagy átlag alatt nézel ki, akkor azért sokszor nagyon nehéz. Olyan emberrel nem akarsz, aki nem tetszik, nem vonz, de aki meg tetszik, az valószínűleg egy nálad szebbet választ.

Ilyenkor mit csinálsz?

Melyik a rosszabb? Magányosan élni, vagy egy olyan emberrel, aki nem tetszik, nem vonz?

Régen nem volt ilyen probléma, már kétévesen odaígért az apád a szomszéd juhász fiának, aztán akár tetszik neked a másik, akár nem, ez van! Most hogy mindenki szabad választhat párt, szerelemből házasodhat, mostmár azért sokkal bonyolultabb!

2020. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
85%

Miért, szerinted mit kellene csinálniuk?


Ha tanul és dolgozik a nő és eltartja magát, az baj.

Ha nem dolgozik és veled akarja eltartatni magát, az is baj.


Amikor ilyen, a kérdezőhöz hasonló nyávogó, kretén hapsikat látok, még hálásabb vagyok a sorsnak a férjemért.

2020. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert egyre kevésbé van beléjük nevelve, hogy kötelességük csicskát játszani valami faszi mellett, és inkább elvannak maguk, minthogy lenyomva éljenek?
2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, azért, mert gusztustalanok lettek a férfiak, tisztelet a kivételnek! Honnan tudod, hogy az adott 35+os hölgy esetleg nem állapodott már meg életében egyszer valakivel, csak aztán szétmentek valamilyen oknál fogva?


Leírom neked az én történetem röviden, és hangsúlyozom, 25 éves vagyok, messze nem 35+...


20 évesen jöttem össze a volt barátommal, akivel lehúztam 4 évet.... egy ideig együtt is éltünk (nem voltunk házasok viszont), 23 évesen gyereket szültem neki, a gyerekem születése után pedig otthagyott engem magamra, minden segítség nélkül, es lelépett a haverjához. Mindezt egy nálam laza 10 évvel idősebb ""férfi"" ember tette! Hányingerem van tőle azóta is. Én főztem rá, szerelmes voltam belé, szerelemből vállaltam tőle a gyermekem is, és tessek, itt az eredmény. Tudod mit? Soha többet nem leszek ilyen naiv és inkább nem fogok senkivel megállapodni, házasságot kötni, minthogy így átverjenek és mégegyszer egy ekkora csalódást kelljen átélnem. Tudod, sokat gondolok arra, mennyivel jobb egyedül, mint egy hozzá hasonló hazug emberrel.


Sajnos nagyon sok nő jár az én cipőmben, el se tudod képzelni mennyi. Nyisd ki a szemed és fogadd el, hogy sajnos nem rózsaszín fátyol borítja a világot, és mérhetetlenül nehéz manapság a szó szoros értelmében párt, társat, házas/ élettársat találni egy mai fiatalnak, aki mellett úgy érezzük, felelős döntést hozunk azzal, hogy megállapodunk mellette. Talán jobb csak élni a mának....(jegyzem meg,soha nem gondoltam, hogy egyszer így fogok vélekedni).

2020. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, tippelek. Férfi vagy és nincsen se barátnőd, se feleséged, ezért vagy ennyire dühös?
2020. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelű, hogy 25-35 között kell megállapodnia egy nőnek. Kimondom: egy olyan nő, aki 35+ éves és még mindig nem állapodt meg (és panaszkodik róla), az a nő vagy túlságosan belefeledkezett a munkájába, vagy irreális elvárásai vannak.
2020. jan. 14. 19:50
 9/61 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, vegyél el egy sehol nem tanult, közmunkát is alig kapó nőt. Ő biztos veled marad.
2020. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
#7: Nem, csak idegesítőek ezek a panaszkodások, főleg, mert saját maguknak is tudniuk kellene, hogy egyszerűen 35. éves kor eltt kellett. volna megállapodni. Nem tudom hogy gondolhatják egyes nők, hogy nem késő 35. év felett a dolog.
2020. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!